18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

6? To jeszcze nie koniec...

Wiśniewski w ciąży. Znowu będzie ojcem!

Wojciech Kozicki
04.10.2022  13:38
Michał Wiśniewski znowu ojcem! Zapowiada, że to NIE KONIEC
Michał Wiśniewski znowu ojcem! Zapowiada, że to NIE KONIEC Fot: Artur Zawadzki/REPORTER/East News

Dzieci Michała Wiśniewskiego to wciąż niewyczerpany temat i neverending story. Najbardziej płodny polski artysta? Michał Wiśniewski z Ich Troje właśnie potwierdził, że są w żoną w ciąży i będą ojcem PO RAZ SZÓSTY! Zapowiada, że na tym raczej nie skończy!

Michał Wiśniewski znowu zostanie ojcem. Wraz z żoną Polą przekazali radosną nowinę i pochwalili się rozczulającym zdjęciem dziecka z testem ciążowym. Para znów oczekuje na narodziny dziecka. Mamy wrażenie, że w przeciwieństwie do muzyki, w temacie macierzyństwa Michał Wiśniewski wciąż jeszcze nie powiedział ostatniego słowa.

Michał Wiśniewski znowu ojcem. Ile ma dzieci?

Przypomnijmy, że niedawno urodziło się piąte dziecko Michała Wiśniewskiego. Syn ma na imię Falco. Dla każdego z małżonków synek był piątą pociechą. Nie wiemy jeszcze jaka jest płeć i imię nowego dziecka. Czerwonowłosy juror „Twoja twarz brzmi znajomo” zapowiedział niedawno, że szóstka dzieci to za mało i w miłości ma jeszcze sporo do zrobienia. 

Pierwszą żoną Michała była Magda Femme, z którą nie miał dzieci. Po ślubie z Mandaryną doczekał się dwojga pociech: syna Xaviera i córki Fabienne. Ze związku ze Anią Świątczak ma dwie córki: Vivienne i Etiennette. Teraz do rodziny dołączy kolejny maluszek, co małżonkowie przekazali w komunikacie, który opublikowali w social mediach – relacjonuje Jastrząb Post.

Ależ jurny ten Wiśniewski! Szkoda, że muzycznie już nie jest takim ogierem…

Zawsze chciałem mieć piątkę dzieci. Ale mógłbym mieć ósemkę! Gdyby nie moja sytuacja w swoim czasie, pewnie adoptowałbym dwójkę – wyznał Wiśniewski niedawno w rozmowie z dziendobry.tvn.pl.

MICHAŁ WIŚNIEWSKI - FILIŻANKA | TELEDYSK (Official Video)

Ich Troje - Powiedz

Czytaj także