18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Gratulacje

Michał Wiśniewski jest w siódmym niebie. Został TATĄ

30.01.2021  17:03
Michał Wiśniewski został tatą
Michał Wiśniewski został tatą Fot: Piotr Molecki/East News

Michał Wiśniewski został ojcem po raz piąty. Jego żona (również piąta) Pola - właśnie urodziła syna. W ostatniej chwili para zdecydowała się zmienić mu imię! Ktoś się spodziewał takiego zwrotu akcji?

Michał Wiśniewski zawsze bardzo chciał mieć dużą rodzinę. Teraz po raz piąty został dumnym ojcem. Jego kolejna żona Pola właśnie urodziła ich pierwszego wspólnego syna. Mały Wiśniewski otoczony jest ogromną czułością i miłością. To "Fakt" jako pierwszy ustalił, że piosenkarz znowu jest ojcem. 

Z przyjścia na świat najmłodszej pociechy lidera Ich Troje cieszą się również jego dzieci z poprzednich związków. Xaviera Michała, Fabienne Martę, Etienette Annę i Vivienne Viennę przepełnia właśnie wielka radość. Będą się z radością opiekować swoim najmłodszym braciszkiem.

Michał Wiśniewski został ojcem po raz piąty

Michał Wiśniewski znany jest z upodobania do ciekawych imion, co widać po poprzednich pociechach. Tym razem również wymyślił, że nazwie swoją pociechę bardzo oryginalnie. Stanęło na Falco Amadeusie. Niedługo przed porodem mówiono jednak, że chłopiec otrzyma imię Falco Christian. Aktualnie nie wiadomo, które z tych dwóch przypadło mu w udziale - ale z pewnością będzie wyjątkowe.

Serdecznie gratulujemy Michałowi Wiśniewskiemu dojrzałego ojcostwa i życzymy wielu pięknych chwil z rodziną. Również dla świeżo upieczonej mamy przesyłamy życzenia zdrowia i szybkiego powrotu do siebie.

Przede wszystkim jednak Planeta.pl wita na świecie małego Falco! 

Czytaj także