18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Znów to zrobił

Michał Wiśniewski zostanie ojcem. Imię jego dziecka POWALA

28.08.2020  09:41
Michał Wiśniewski zostanie ojcem. Imię jego dziecka POWALA
Michał Wiśniewski zostanie ojcem. Imię jego dziecka POWALA Fot: Artur Zawadzki/REPORTER

Michał Wiśniewski wszystkim swoim potomkom nadawał bardzo oryginalne imiona. Teraz nie zamierza zmieniać swojej strategii. Na świat przyjdzie jego kolejny syn. Najwyraźniej żona Paulina nie ma nic przeciwko kreatywności artysty.

Michał Wiśniewski mocno zszokował opinię publiczną, kiedy ogłosił, że rozwodzi się z Dominiką Tajner. Ona sama z resztą również była mocno zaskoczona decyzją męża. Kiedy rozwód został już doprowadzony do końca, artysta wziął kolejny ślub z tajemniczą, niezwiązaną z show-biznesem Pauliną.

On lubi mieć u boku żonę. To, że po raz kolejny się ożenił, było dla wszystkich jasne i jego bliscy nie byli tym zaskoczeni. Bo Michał jak kocha, to chce, by wszystko odbywało się tradycyjnie. Uwielbia mieć rodzinę

– mówił dla SuperExpressu znajomy lidera Ich Troje w kwietniu.

Michał Wiśniewski zostanie ojcem

Teraz w końcu Michał Wiśniewski znowu poczuje pełnię rodziny, w całym tego słowa znaczeniu. Na świat przyjdzie jego drugi syn i jednocześnie szóste dziecko. Przypominamy, że do tej pory ma on: z Martą „Mandaryną” Wiśniewską dwójkę dzieci: Xaviera Michała i Fabienne Martę, a z trzecią ex żoną, Anną Świątczak również dwójkę dzieci: Etiennette Annę i Vivienne Viennę.  

Dla Michała Wiśniewskiego szczególnie ważne były zawsze oryginalne imiona pociech. Tym razem również nie zawiódł swoich fanów. Na Instagramie opublikował nagranie z najnowszego USG, na którym widzimy wyraźnie... Falco Amadeusa.

Rodzicom i maleństwu życzymy zdrowia i szczęścia! Trzymamy kciuki za pozytywne rozwiązanie.

Przeczytaj więcej
Komentarze