18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

tajemnicza śmierć

Michał Żulikowski nie żyje. Wierzył w płaską Ziemię i mistyfikację

22.08.2022  17:26
Michał Żulikowski zginął w tajemniczych okolicznościach
Michał Żulikowski zginął w tajemniczych okolicznościach Fot: nwk24/facebook

Był swego rodzaju guru dla fanów teorii spiskowych, od wiary w płaską Ziemię, po wielki spisek szczepionkowy. Michał Żulikowski nie żyje.

Tajemnicza śmierć zaledwie 33-letniego Polaka, tropiciela teorii spiskowych Michała Żulikowskiego. Mężczyzna był założycielem portalu nwk24.pl, z którego ludzie dowiadywali się między innymi o tym, że życie na ziemi jest mistyfikacją, nasza planeta jest płaska, a "system" zaciekle broni dostępu do jedynej, oświeconej prawdy.

Żulikowski zaciekle opowiadał się przeciw Ukraińcom i i pomocy ofiarom wojny, twierdził, że Unia Europejska to faszyści, pandemii nie ma, a szczepionki to zło. Wierzył też oczywiście w wielki spisek koncernów farmaceutycznych i bał się 5g.

Michał Żulikowski nie żyje

Informację o śmierci 33-latka potwierdził jego portal. Okoliczności zgonu mężczyzny nie zostały podane do publicznej wiadomości. Wiadomo jednak, że wcześniej zgłoszono zaginięcie Żulikowskiego.

Michał Żulikowski wyszedł z domu w środę, po czym kontakt z nim się urwał. Wedle nieoficjalnych doniesień, jego otwarte auto zostało znalezione w lesie. Niewiele później odnaleziono zwłoki mężczyzny.

Okoliczności w jakich odszedł poznacie w odpowiednim czasie gdy opadnie już cały kurz. Teraz czas na spokój, przemyślenia i ciszę dlatego proszę Was nie dzwońcie do Taty Michała który potrzebuje obecnie złapać więcej wewnętrznej równowagi. Zadbajcie proszę również o Wasze pozytywne wyrównanie wewnętrznej energi i przekierowanie jej do kreowania poprawnego balansu przestrzeni w której pozostaliśmy

- (czytamy w komunikacie opublikowanym na Facebooku Nwk24.pl (pisownia oryginalna).

Fani Michała Żulikowskiego są pewni - mężczyzna został zamordowany. W komentarzach pod komunikatami o jego zaginięciu i śmierci aż roi się od teorii spiskowych.
- System sprzątnął Michała, już się nie kryją tylko jawnie usuwają niewygodnych ludzi - czytamy w komentarzach.

logo Tu się dzieje