18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

miłość po grób?

Michał Wiśniewski pokazał piątą żonę i obiecuje, że to ostatnia

15.02.2021  13:51
Michał Wiśniewski pokazał zdjęcie z nową żoną
Michał Wiśniewski pokazał zdjęcie z nową żoną Fot: TRICOLORS/East News

Michał Wiśniewski w końcu pochwalił się nową, piątą żoną. Gwiazdor "Ich Troje" pokazał zdjęcie wybranki na Instagramie.

Michał Wiśniewski to jeden z najbardziej kochliwych gwiazdorów w Polsce. Czerwonowłosy wokalista zakochuje się na zabój, dla wybranki rzuca wszystko, tyle tylko, że choć dotąd obiecywał miłość po grób kilku kobietom, ani razu słowa nie dotrzymał.

Wokalista miał już cztery żony (Magda femme, Marta Wiśniewska, Anna Świątczak i Dominika Tajner) i dorobił się gromadki dzieci. Ostatnio znów wziął ślub i po raz piąty przyrzekał, że kochać będzie, póki śmierć go z ukochaną nie rozłączy. Teraz w końcu pokazał zdjęcie z tego wspaniałego, jednego z pięciu najważniejszych dni w jego życiu.

Michał Wiśniewski pokazał zdjęcie z żoną

Wiśnia pochwalił się fotką ze ślubu przy okazji Walentynek. W niedzielę 14 lutego zamieścił na swoim Instagramie zdjęcie z ukochaną Polą. Ona w prostej białej sukni i koronkowej maseczce na twarzy, on w koszuli i pod krawatem, z fikuśnie nastroszoną czerwona grzywą, trzymając wybrankę za pupę.

Kocham Cię Walentynko!

- napisał gwiazdor, życząc przy okazji fanom dużo miłości.
Uwagę zwracają przy tym hasztagi umieszczone pod zdjęciem, a wśród nich krótkie #nazawsze. Oby to "zawsze" nie trwało tak krótko, jak poprzednie małżeństwa.

Czytaj także