18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Przykra informacja

Nie żyje aktor znany z "Gladiatora" i "Braveheart" Miał 65 lat

26.07.2021  17:48
Mike Mitchel miał 65 lat
Mike Mitchel miał 65 lat Fot: Nicvandum/Shutterstock

Mike Mitchel znany był z produkcji takich jak "Braveheart. Waleczne serce" i "Gladiator". 65-latek zmarł podczas wakacyjnego wypoczynku w Turcji. Co było przyczyną jego śmierci?

Aktor i sportowiec Mike Mitchel odszedł w wieku 65 lat. Przykrą wiadomość o śmierci artysty przekazał jego menedżer.

Bardzo trudno było w to uwierzyć... Nagła śmierć szczerej osoby, prawdziwego aktora, prawdziwego przyjaciela, mojego drogiego przyjaciela, bardzo nas zasmuciła. To był zaszczyt być twoim menedżerem […]. Poznawanie cię i zdobycie twojej przyjaźni jest nieocenione. Śpij w pokoju - napisał przedstawiciel zmarłego mężczyzny.

Do śmierci 65-latka doszło na łodzi podczas wypoczynku w tureckiej miejscowości Fethiye. Jak poinformował menedżer, przyczyną śmierci aktora był atak serca.

Mike Mitchel - kim był?

Mike Mitchel pochodził ze Szkocji. Początkowo nie myślał o karierze aktorskiej, angażując się w kulturystykę. Pięciokrotnie udało mu się wywalczyć tytuł Mistera Universe oraz wygrać na wielu konkursach takich jak m.in. World Fitness Federation Fitness.

Jego muskulatura przykuła uwagę producentów filmowych, dzięki czemu wystąpił między innymi u boku Mela Gibsona w filmie "Braveheart. Waleczne serce". Grał również w "Gladiatorze" "The Planet" oraz "Emmerdale".

Mike Mitchell w przeszłości zmagał się z chorobami serca. Pozostawił żonę oraz kilkoro dzieci.

Czytaj także
Przeczytaj więcej