18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Będzie wielkie LOVE?

Mikołaj Roznerski JEST SINGLEM. Polki zacierają ręce

26.01.2022  15:51
Mikołaj Roznerski jest SINGLEM!
Mikołaj Roznerski jest SINGLEM! Fot: Artur Zawadzki/REPORTER

Mikołaj Roznerski ostatecznie rozstał się ze swoją partnerką Adrianną Kalską. O kryzysie tej pary słychać było od dawna. Teraz aktor pozostaje singlem, co bardzo cieszy jego spragnione miłości fanki.

Mikołaj Roznerski jest jednym z najbardziej rozchwytywanych aktorów młodego pokolenia. Niezliczone rzesze Polek wzdychają do niego, ale on d tylko w swojo tej pory wpatrzony był tylko w swoją partnerkę - Adriannę Kalską.

Niedawno mediami wstrząsnęły doniesienia o kryzysie związku tej pięknej pary. Teraz okazuje się, że faktycznie Mikołaj Roznerski jest znowu do wzięcia. Para postanowiła rozłączyć na stałe swoje drogi życiowe.

Mikołaj Roznerski jest SINGLEM!

Do tej pory więcej słyszeliśmy o rychłym ślubie Mikołaja Roznerskiego z Adrianną Kalską, ale to już nieaktualne. Para definitywnie się rozstała i teraz pozostają im tylko kontakty zawodowe.

W połowie stycznia po wielu spekulacjach Adriana Kalska ujawniła, że ona i Mikołaj Roznerski postanowili się rozstać. Aktorka zabrała głos w tej sprawie tylko raz i dość niechętnie mówi o kulisach tej decyzji. Okazuje się, że jej eks również unika tematu jak ognia.

Mikołaj Roznerski na premierze filmu "8 rzeczy, których nie wiecie o facetach", rozmawiał na temat relacji zawodowych z Adrianną Kalską z reporterem Pudelka. Aktor przyznał jednak, że starają się zachowywać profesjonalnie, stąd decyzja o kontynuowaniu ich małżeńskiego wątku w "M jak miłość".

Jesteśmy zawodowcami, zachowujemy się zawodowo 

- powiedział Roznerski, po czym przytaknął w odpowiedzi na pytanie o to, czy on i Adriana potrafią rozgraniczyć sytuację osobistą i karierę aktorską.

Myślicie, że dadzą radę dalej wypadać przekonująco jako para na ekranie?