18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Kryzys?

Mikołaj Roznerski ROZSTANIE SIĘ Z DZIEWCZYNĄ?! Fanki zacierają ręce

18.01.2022  21:38
Mikołaj Roznerski rozstanie się z narzeczoną?
Mikołaj Roznerski rozstanie się z narzeczoną? Fot: Artur Zawadzki/REPORTER

Mikołaj Roznerski uznawany jest za jednego z najprzystojniejszych aktorów młodego pokolenia. Nic dziwnego, że doniesienia o rozstaniu z wieloletnią partnerką zawsze elektryzują jego fanki. Czy faktycznie artysta będzie wkrótce singlem?

Mikołaj Roznerski jest jednym z najbardziej rozchwytywanych aktorów młodego pokolenia. Niezliczone rzesze Polek wzdychają do niego, ale on wpatrzony jest tylko w swoją partnerkę - Adriannę Kalską. Czyżby już niedługo Mikołaj Roznerski miał być do wzięcia? Para, która tworzy duet w życiu i na planie "M jak miłość" według rozmaitych doniesień, często nie ma się najlepiej.

Mikołaj Roznerski rozstanie się z narzeczoną?

Do tej pory więcej słyszeliśmy o rychłym ślubie Mikołaja Roznerskiego z Adrianną Kalską, ale teraz wszystko może się zmienić. Anonimowy znajomy tej dwójki ujawnił dziennikarzom, że para nie ma się dobrze.

Mikołaj Roznerski oświadczył się ukochanej w 2019 roku, a to go oczywiście przyjęła. W mediach zawsze wypowiadali się o sobie w samych superlatywach i wydawać się mogło, że nic ich nigdy nie zniszczy. Życie bywa jednak nieprzewidywalne.

Mikołaj stwierdził, że nie ma co się śpieszyć i organizować na szybko najważniejszego przyjęcia w życiu. Dlatego zrezygnowali z terminu wakacyjnego. Chcą, by ślub był jak z bajki, więc postanowili go przenieść na przyszły rok

- tłumaczyła na łamach "Faktu" znajoma pary.

W międzyczasie Adrianna Kalska dostała główną rolę w serialu "Papiery na szczęście". Liczyła na to, że będzie ona dla niej trampoliną do naprawdę wielkiej kariery. Niestety, produkcja nie cieszy się popularnością i to przynosi duże napięcie.

Mikołaj pociesza Adę, by nie załamywała się potknięciem i dała sobie czas, choć atmosfera jest napięta. Oboje chcą jednak, by ich związek wyszedł z tego bez szwanku

- donosi gazecie znajomy pary.

Myślicie, że dadzą radę pokonać ten kryzys?