18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Rozdziera serce

Mikołaj Roznerski błaga O POMOC. Wstrząsający apel

24.11.2021  18:41
Mikołaj Roznerski błaga o pomoc
Mikołaj Roznerski błaga o pomoc Fot: Kamil Piklikiewicz/East News

Mikołaj Roznerski jest ulubionym aktorem młodego pokolenia. Ostatnio zaangażował się w akcję, w związku z którą ma do fanów wstrząsający apel. Artysta błaga o pomoc.

Mikołaj Roznerski jest jednym z najbardziej rozchwytywanych aktorów młodego pokolenia. Niezliczone rzesze Polek wzdychają do niego, ale on wpatrzony jest tylko w swoją partnerkę - Adriannę Kalską. Para, która tworzy duet w życiu i na planie "M jak miłość" jest jedną z najpiękniejszych w polskim show-biznesie.

Mikołaj Roznerski błaga o pomoc

Mikołaj Roznerski jest nie tylko przystojny i utalentowany, ale jak się okazuje, ma również dobre serce. Właśnie zaangażował się w akcję, która rozmiękczy każdą jego fankę. Wyszedł do ludzi ze wstrząsającym apelem.

Co takiego się wydarzyło? Otóż Mikołaj Roznerski postanowił wykorzystać swoje wysokie zasięgi w mediach społecznościowych do realizacji szczytnego celu. Aktor „M jak miłość” poprosił o pomoc w zbiórce pieniędzy na leczenie śmiertelnie chorej dziewczynki. Zebrano już prawie milion złotych. 

Uwielbiany gwiazdor "M jak Miłość" wraz z Krzysztofem Kwiatkowskim zaapelował o pomoc dla potrzebującej, 4-miesięcznej Igi, która od urodzenia cierpi na SMA, czyli rdzeniowy zanik mięśni.

Do normalnego funkcjonowania dziewczynka potrzebuje pilnej terapii genowej, która jest niezwykle kosztowna. Rodzice dziewczynki proszą wszystkich o pomoc. 

Iga ma śmiertelną chorobę, zdiagnozowaną późno, bo nas jeszcze nie objęły badania przesiewowe. Przez to choroba zdążyła już zabrać tak wiele… Rozpoczynamy walkę o terapię genową, by jak najszybciej zatrzymać SMA. I bardzo prosimy o pomoc!

- napisali.

Link do zbiórki wspieranej przez Mikołaja Roznerskiego: https://www.siepomaga.pl/igunia. Myślicie, że jego apele faktycznie poruszą serca Polaków?