18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Nieźle wykształcona pani od tenisa

Nowa Miss Polski wybrana. Ile dostała pieniędzy za wygraną?

Wojciech Kozicki
09.12.2019  09:34
Nowa Miss Polski 2019 - pokonała najpiękniejsze kobiety w Polsce i zdobyła tytuł
Nowa Miss Polski 2019 - pokonała najpiękniejsze kobiety w Polsce i zdobyła tytuł Fot: Facebook/Polsat

Miss Polski 2019 wybrana, tytuł zdobyła Magdalena Kasiborska. Okazuje się, że jest nieźle wykształcona, ma liczne pasje i zaskakujące plany na przyszłość. To prawdziwa kobieta renesansu!

19-letnia zabrzanka Magdalena Kasiborska to nowa Miss Polski 2019. Narodowy Konkurs Piękności odbył się w niedzielę w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach, a najpiękniejsze Polki po raz 30. walczyły o koronę i tytuł. Zwyciężczyni otrzymała nagrody o łącznej wartości 100 tysięcy złotych oraz możliwość reprezentowania kraju w najbardziej prestiżowych konkursach piękności na świecie.

Magdalena Kasiborska - wywiad:

Każda z kandydatek do tytułu wzięła udział w oficjalnej sesji zdjęciowej, autorstwa Marty Machy, która odbyła się w październiku w Hotelu Mistral w podwarszawskich Markach. Finalistki zaprezentowały się w przepięknych kreacjach projektantki Violi Piekut, o ich makijaże zadbały "Wariacje Piękna by Sylwia Piwowarczyk" natomiast o fryzury "Zaremba International Academy". Gospodarzem koncertu finałowego, stanowiącego część Festiwalu Piękna, był Urząd Marszałkowski Województwa Śląskiego – informuje polsatnews.pl.

Kim jest Magdalena Kasiborska?

Jak podają media, Kasiborska to studentka kosmetologii. W wolnych chwilach uczęszcza do szkoły wokalnej, gra w tenisa ziemnego i gra na fortepianie. Przez wiele lat tańczyła również taniec towarzyski. To jednak nie koniec, bo zamierza studiować medycynę i ma już na koncie tytuł Miss Beskidów.

Marzy wam się randka z Miss Polski? Nic z tego! Jak donosi telemagazyn.pl, Kasiborska jest już zajęta, bo jej serce zdobył student medycyny Filip.

I wicemiss Polski została Natalia Piguła, która jest inżynierem budownictwa i prowadzi własną firmę. Tytuł Miss Polski Widzów Polsatu i II Wicemiss Polski. otrzymała Marta Skwierczyńska.

Miss Polski 2019 - pokaz w kostiumach kąpielowych:

Miss Polski 2019
Miss Polski 2019 Fot: Mateusz Jagielski/East News