18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Co za kobieta!

Młoda Magda Gessler to cud, miód i malina. Wspaniałe zdjęcie

16.04.2021  19:49
Magda Gessler w młodości
Magda Gessler w młodości Fot: Jakub Kaminski/East News

Magda Gessler od lat pozostaje królową polskiej gastronomii. Gwiazda TVN trzyma wiele restauracji twardą ręką. Od lat znamy ją jako restauratorkę z burzą blond loków, ale teraz celebrytka pokazała się w nowej odsłonie.

Trzymajcie się mocno! Magda Gessler zabiera nas na szaloną jazdę bez trzymanki. Postanowiła na fali wspomnień opublikować swoje zdjęcie z młodości w mediach społecznościowych. Na fotografii ma zaledwie 27 lat i bardzo przypomina swoją córkę, Larę.

Magda Gessler w młodości

Wszyscy znamy Magdę Gessler jako królową TVN, która od lat z sukcesem prowadzi słynne Kuchenne Rewolucje. Niewiele jest zdjęć z wczesnej młodości celebrytki, ale postanowiła ona nie pozostawiać fanów bez takich wspomnieniowych materiałów. Oto Magda Gessler w 1982 roku.

To był cudowny czas… spędzony z moim mężem Volkhartem Mullerem. Moim bratem i jego żoną Zosią Rejman. Siostra Marcysia Rejman również była z nami #hotelvictoria #wawa 1982 rok. Uroczo, sentymenty z tamtych lat

- napisała Gessler.

Magda Gessler na tym zdjęciu ma ciemne włosy, ale poza tym fani są przekonani, że czas stanął w miejscu i spokojnie poznaliby swoją idolkę, gdyby mijali ją na ulicy w 1982 roku. Charakterystyczne loki również już wtedy jawiły się na jej głowie.

Zachwyca Was takie wydanie gwiazdy TVN?

logo Tu się dzieje