18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Danuta jak z nut

Młoda żona Zenka Martyniuka to PETARDA

Malwina Kossela
05.02.2021  11:33
Młoda żona Zenka Martyniuka
Młoda żona Zenka Martyniuka Fot: Mateusz Jagielski/East News

Młoda żona Zenka Martyniuka, Danuta Martyniuk, była prawdziwą petardą. Niewiele osób wie, że wystąpiła ona swego czasu w kultowym teledysku Akcentu. Zakochany mąż obsadził ją w niezwykle znaczącej roli.

Młoda Danuta Martyniuk była najprawdziwszą petardą. Mało który fan Akcentu zdaje sobie sprawę z tego, że to właśnie ona wystąpiła w kultowym teledysku pt. "Gwiazda". Tytułową "gwiazdą" była właśnie 34-letnia Danuta, będąca wtedy już mamą nastoletniego syna Daniela, o którym głośno jest od dłuższego czasu. 

Aktualnie Danuta Martyniuk znana jest z bardzo ciętego języka i umiejętności lwiej walki o dobre imię swojego jedynaka. Ostatnio na pytanie internauty, o to, gdzie Zenek Martyniuk miał oczy, jak wybrał ją na swoją małżonkę, odpowiedziała: "W du**e".

Młoda żona Zenka Martyniuka jak modelka

Okazuje się, że w młodości Danuta Martyniuk wyglądała jak modelka z okładki najlepszego czasopisma. Czarnowłosa piękność idealnie pasowała do piosenki o gwieździe, która jest jednym z największych hitów zespołu Akcent. Prezentujemy poniżej teledysk.

O ile Zenek Martyniuk nie zmienił się zbyt mocno, o tyle Danuta "poszła" w zupełnie inny styl wraz z upływającymi latami. Teraz ma jaśniejsze włosy, chodzi w żywszych kolorach i zdecydowanie wiele osób mogłoby jej nie poznać. 

Przyznajemy, że nam na widok młodej żony Zenka Martyniuka szczęki opadły do samej podłogi. Długo nie zapomnimy jej przejmującej roli w powyższym teledysku. Ciekawe, czy teraz internauta również zapytałby o to, gdzie lider Akcentu miał oczy, wybierając Danutę na swoją małżonkę?

Czytaj także