18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Doświadcza bożej miłości

Modelka uprawia seks z Bogiem. "Robimy to w trójkącie"

01.10.2021  12:00
Modelka przyznała się do do seksu z Bogiem. Urządziła sobie raj na ziemi?
Modelka przyznała się do do seksu z Bogiem. Urządziła sobie raj na ziemi? Fot: East News

Modelka Nita Marie w łóżku łączy religię i erotykę. Jest gorliwą katoliczką, ale jednocześnie regularnie kopuluje w trójkącie. Do niej i jej męża dołącza osobiście sam Bóg, by zadbać o jej orgazmy.

Nita Marie to 45-letnia modelka z Kolorado w USA, znana z platformy OnlyFans. Często podkreśla jak bardzo jest religijna, ale nie przeszkadza to pięknej mężatce uprawiać seks w trójkącie. Wraz z nią i mężem w łóżku jest Bóg, więc to przecież nie zdrada!

Modelka uprawia seks w trójkącie z Bogiem. Ma lepsze orgazmy

Nita Marie wyznała niedawno, że zaprasza do sypialni samego Stwórcę, a przed seksem zawsze odmawia modlitwę. Podkreśla, że dzięki temu ma znacznie lepsze doznania erotyczne, ma „niebiańskie orgazmy”, a „trójkąt z Bogiem to najlepszy seks”. Dla modelki istotne jest, by jednocześnie zadowolić partnera i doświadczyć bożej miłości.

Kiedy zapraszasz Boga, aby był częścią waszego seksu, przekształcasz czysto fizyczny akt w coś świętego i duchowego. Prosiłam Boga, aby dołączył do mnie i mojego męża już za pierwszym razem, kiedy się kochaliśmy. Nie zapraszam jednak Boga do łóżka za każdym razem, ale przynajmniej dwa razy w tygodniu – wyjaśniła Marie.

To nie pierwsze takie odważne wyznanie tej modelki i matki dwójki dzieci. Wcześniej twierdziła, że Bóg kazał rozbierać się na Instagramie, gdzie ma ponad milion followersów.

Marie twierdzi, że czuje się jak w niebie, gdy wraz z mężem i Bogiem tworzą „seksualną trójcę” – pisze New York Post.

Ona, mąż i Bóg... modelka przyznala, że uprawiają seks w trójkącie
Ona, mąż i Bóg... modelka przyznala, że uprawiają seks w trójkącie Fot: Instagram