18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Nowa moda?

Modły w programie publicystycznym. TVP przeszło wszelkie granice

23.12.2019  20:12
Modły w programie publicystycznym. TVP przeszło wszelkie granice
Modły w programie publicystycznym. TVP przeszło wszelkie granice Fot: Youtube

TVP przekroczyło wszelkie granice. W programie publicystycznym, emitowanym na antenie TVP Info na koniec ksiądz odprawił modły. Czy faktycznie to powinno się pokazywać w programach takiego rodzaju?

TVP pod wodzą prezesa Jacka Kurskiego zupełnie zmieniła narrację światopoglądową. Telewizja Polska propaguje teraz wartości katolickie w każdym możliwym momencie. Wygląda na to, że programy publicystyczne również zaczną szerzyć chrześcijańską nowinę.

"Salon dziennikarski" to program publicystyczny emitowany na antenie TVP Info, który z założenia miał zapraszać ludzi ze świata mediów, by pod czujnym okiem kamer komentowali oni bieżące wydarzenia polityczne. 

TVP przekroczyło wszelkie granice

Ostatnio coś jednak poszło w inną stronę. Najwidoczniej świąteczny nastrój zamieszał dziennikarzom w głowach do reszty i postanowili oni iść krok dalej w swoich chrześcijańskich przekonaniach. 

Podczas odcinka emitowanego 21.12, wśród gości programu był kapłan. Na zakończenie prowadzący zwrócił się do duchownego z prośbą, by ten poświęcił opłatek, który przyniósł do studia.

Wszyscy zgromadzeni na nagraniu wstali i zaczęli się modlić razem z księdzem. Nie byłoby w tym nic złego, gdybyśmy taką rzecz obserwowali w telewizji Trwam lub w programie o charakterze religijnym, ale... w formacie publicystycznym?!

Czekamy na kolejne, modlitewnie zabarwione programy. Następnym razem można poprosić o to, by Sylwester TVP odbył się bez większych komplikacji.