18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Miał być ślub... a jest goła pupa

Monika Brodka nago! Ale granda!

Wojciech Kozicki
21.10.2022  11:02
Monika Brodka nago! Opublikowała rozbierane zdjęcie, ale granda
Monika Brodka nago! Opublikowała rozbierane zdjęcie, ale granda Fot: Diana Domin/East News

Polskie celebrytki i i gwiazdy nago pokazują się chętnie, zyskując zasięgi i kontrakty reklamowe. Na nagie zdjęcie skusiła się nawet Monika Brodka. Na Instagramie pokazała gołą pupę. Czy to sposób na promocję nowej płyty i singla "Sadza"?

Polskie gwiazdy nago pokazują się chętnie, często i bez skrupułów. Teraz golizną świeci nawet Monika Brodka. Przy okazji premiery nowej płyty, 34-letnia finalistka 3. edycji „Idola” pokazała gołą pupę w łazience. Marzy jej się przeprowadzka z ciasnej sceny alternatywnej do szerokiego mainstreamu? Zamieni dietetyczną awangardę na komercyjny fast food?

Monika Brodka nago. Nowa płyta, pupa i tatuaż

Dlaczego Monika Brodka pokazała się nago? Niektórzy podejrzewają, że tak wpłynęło na nią rozstanie z Przemkiem Dzienisem. A może po prostu wokalistka z Żywca po prostu promuje nową płytę pośladkami? Single „Sadza” i „Monika” zyskają większy rozgłoś dzięki seksownej pupie góralki? Niektórzy fani oskarżają temperamentną  artystkę o promowanie muzyki golizną. Co za granda…

„Glamour” zwraca uwagę na imponujący tatuaż zdobiący ponętne lędźwie pieśniarki.

To niejedyny tatuaż Moniki. Artystka ma ich parę także na ręce. Lubi tę formę wyrażania siebie. Ale to nie wszystko. Nie dość, że Brodka ma swoje własne tatuaże, na początku lipca na jej Instagramie pojawił się filmik, na którym to ona kogoś tatuuje! – relacjonuje Glamour.

Monika Brodka nago. Nowa płyta i rozbierane zdjęcie w łazience
Monika Brodka nago. Nowa płyta i rozbierane zdjęcie w łazience Fot: Instagram
Czytaj także