18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

ojojoj

Wnuczka Millera nagrała piosenkę. Dziadek się przeżegna

16.09.2019  16:01
Wnuczka Millera nagrała piosenkę. Dziadek się przeżegna
Wnuczka Millera nagrała piosenkę. Dziadek się przeżegna Fot: YouTube/Monami

Leszek Miller ma wnuczkę, która choć sława z niej żadna, już tańczy w "Tańcu z gwiazdami". Teraz postanowiła stać się celebrytką z krwi i kości. I nagrała piosenkę.

Spodziewałam się totalnego g**na ale miło się zaskoczyłam

- czytamy w jednym z komentarzy na YouTube.

Inne to porównania albo wręcz oskarżenia o kopiowanie Billie Ellish. Co ciekawe, mało kto pisze, że jest źle...

O co chodzi? O Monikę Miller i jej nowy projekt MONAMI. Wnuczka Leszka Millera, znana dotąd z bycia wnuczką Leszka Millera, postanowiła zrobić coś na swoje własne konto.

Monika Miller

Wnuczka Millera śpiewa o xanaxie

I tak oto, "gwiazda", która nie jest gwiazdą, ale w "Tańcu z gwiazdami" już pląsa, nagrała piosenkę. Na YouTube pojawił się klip, a pod nim krótkie wyznanie Moniki.

Dziękuje wszystkim, którzy pracowali przy powstawaniu tego teledysku i piosenki. To dla mnie bardzo ważny moment, dzięki Wam spełnia się moje marzenie. Mam nadzieję, że ten kawałek będzie chodził Wam po głowach

- napisała.

Jak wyszło? Nie jest to denny pop przypominający "dokonania" kolejnych pseudopiosenkarek, nie jest hiphopolo ani discopolo nawet. A co jest?

Jest śpiewanie o kreskach, pożądaniu (oj różnym), prochach łykanych na noc i xanaxie.

Jedno jest pewne, Miller grzeczna nie jest. Jej dziadek jak do tej pory dzielnie znosił jej kolejne ekscesy. Czy jednak tak samo będzie i tym razem? A może biedaczek wystraszy się na widok i słuch "W bezruchu" i po tym wszystkim wezwie Boga w niebiosach o wstawiennictwo?

logo Tu się dzieje