18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Trudna sytuacja

Monika Miller nieuleczalnie chora. Dzieli los Wieniawy

05.10.2021  14:54
VIPHOTO/East News
VIPHOTO/East News Fot: Monika Miller nieuleczalnie chora

Monika Miller zmaga się z tą samą chorobą, z którą walczy Julia Wieniawa. Niestety, dolegliwość jest nieuleczalna. Teraz każdego dnia młoda kobieta będzie musiała toczyć bój o zdrowie i dobre samopoczucie.

Ukochana wnuczka Leszka Millera padła ofiarą poważnych problemów zdrowotnych. Martwi się o nią cała rodzina. Nic dziwnego, ta dolegliwość jest nieuleczalna i doskonale wie o tym inna polska gwiazda - Julia Wieniawa. 

Monika Miller jest nieuleczalnie chora

Monika Miller ma za sobą owocne występy w Tańcu z Gwiazdami, które ponownie zwróciły na nią uwagę mediów. Ukochana wnuczka Leszka Millera słynie również z wyrażania siebie bardzo odważnym i oryginalnym strojem. Jak się jednak okazuje, prywatnie dziewczyna walczy z ciężką chorobą, na którą nie ma lekarstwa.

Wczoraj dowiedziałam się, ze od jakichś dwóch lat mam niezdiagnozowane Hashimoto. Nie wiem za bardzo, co zrobić z tą informacją

– przyznała z ogromnym smutkiem na swoim InstaStories, jeszcze przed awarią mediów społecznościowych.

Celebrytka poprosiła też wszystkich, którzy też cierpią na to schorzenie, by podzielili się z nią swoimi doświadczeniami. Hashimoto to choroba, w której układ immunologiczny atakuje tarczycę, co może prowadzić do jej niedoczynności.

Nie ma na nią lekarstwa, a dodatkowo pacjenci muszą zmagać się z różnymi, przykrymi objawami. Należą do nich zmęczenie, senność, tycie, wypadanie włosów, bóle mięśni i stawów, osłabienie, obniżony nastrój, zmęczenie, obfite i bolesne miesiączki.

Złagodzić tę chorobę można dzięki braniu tabletek hormonalnych i dbaniu o dietę. Poza Moniką Miller i Julią Wieniawą na tę samą dolegliwość cierpią również: Kayah, Karolina Szostak, Kinga Rusin czy Maffashion. 

Mamy nadzieję, że wnuczka byłego premiera znajdzie w sobie siłę do pogodzenia się z diagnozą.

Czytaj także