18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Teraz żyje pełną piersią

Monika Miller zmniejszyła biust. Wielki cyc ma z głowy

Wojciech Kozicki
31.05.2020  12:00
Monika Miller i jej piersi - trochę jej ubyło
Monika Miller i jej piersi - trochę jej ubyło Fot: Piotr Molecki/East News

Leszek Miller jest dumny z wnuczki? Monika Miller najpierw szturmem wzięła takie media społecznościowe takie jak np. Instagram, a później podbiła „Taniec z Gwiazdami”. Teraz opowiedziała światu o swoich piersiach, których jest… mniej.

Monika Miller to już nie tylko wytatuowana wnuczka byłego premiera. Pracuje na swoje nazwisko i robi się z niej pełnoprawna celebrytka. Ciężko haruje w mediach społecznościowych, udostępniając swoje kolejne zdjęcia i zdradzając kulisy życia prywatnego.

Monika Miller i jej piersi

Biseksualizm, zdrowie psychiczne, zaburzenia odżywania… wiemy o niej wszystko? Tym razem wpuściła fanów do siebie pod bluzkę. Wiemy jaki ma rozmiar stanika. Okazało się, że uległ zmniejszeniu. Gdy na zdjęciu pokazała nową fryzurę, fani natychmiast zauważyli, że jej piersi się zmieniły. Monika Miller przyznała, że trochę jej ubyło…

Obiecałam Wam wyjaśnienie. No więc czuję się jak abc, bo w ciągu jednej nocy przeszłam z F do C  - napisała Miller na Instagramie.

Operacja zmniejszenia piersi

Jak pisze „Pudelek”, wszystko wskazuje na to, że celebrytka przeszła operację zmniejszenia piersi. Fani w komentarzach nie mają wątpliwości – cyc został „zredukowany”. Wiele osób potwierdza, że to dobre rozwiązanie, bo zapewnia odpoczynek i ulgę dla kręgosłupa.

Odpowiedzi Millerówny na komentarze wydają się wszystko wyjaśniać…

Tak, mój kręgosłup jest teraz bardzo szczęśliwy. Myślałam, ze dużo droższa. Ale jednak całkiem sensownie  - napisała Miller.