18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Przykre

Monika Olejnik ma poważne problemy zdrowotne. Znika z TVN

05.07.2022  15:17
Monika Olejnik przez chorobę znika z TVNu
Monika Olejnik przez chorobę znika z TVNu Fot: ADAM JANKOWSKI/REPORTER

Monika Olejnik jest stałym punktem telewizji TVN, ale niestety, choroba nie wybiera. Prezenterka zapadła na zdrowiu do tego stopnia, że zniknęła z telewizji. Fani bardzo się o nią martwią!

Monika Olejnik to żelazna dama telewizji TVN, ale czasem nawet takie postacie mają swoje problemy osobiste. Dziennikarka nie czuła się ostatnio najlepiej i zaowocowało to przykrymi wydarzeniami w postaci zniknięcia z telewizji.

Monika Olejnik przez chorobę znika z TVNu

Prezenterka zachorowała i chociaż wszystko wydawało się niewinnym przeziębieniem, to dziennikarkę dopadł Covid-19. Nie w najbardziej nasilonym okresie pandemii, ale teraz, kiedy wszyscy powoli o niej zapominają - ona padła ofiarą sprytnego wirusa.

Obroniłam się przed Covidem w najgorszych czasach pandemii, a teraz nagle w najmniej oczekiwanym momencie… Lekki katar nie musiałam, ale zrobiłam test i okazało się… Na szczęście czuje się dobrze i mam nadzieję do zobaczenia wkrótce. A Tomek zdrowy, 4 testy - wszystkie negatywne

– napisała dziennikarka w sieci.

Jej przypadek jest dowodem na to, że w obecnych czasach nawet niewinne przeziębienie może być tak naprawdę groźną chorobą. Warto więc unikać ludzi, kiedy pojawiają się u nas objawy jakiejkolwiek choroby, nawet pozornie niegroźnej.

Covid-19 nie zniknął i nadal stanowi zagrożenie. Bądźcie proszę ostrożni, dbajcie o siebie. Niestety wracają wspomnienia w maseczkach. Tyle miałam, tyle miałam ciekawych planów w tym tygodniu

– napisała na Facebooku.

Życzymy zdrowia!

Czytaj także