18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Milczała na ten temat

Monika Richardson bardzo cierpiała. Przeszła BOLESNY ZABIEG

20.07.2022  17:18
Monika Richardson ma problemy z kolanem
Monika Richardson ma problemy z kolanem Fot: TRICOLORS/East News

Monika Richardson bardzo często, czasem nadmiernie, otwiera się do mediów. Jednakże ze swoje zdrowotne dolegliwości ukrywała skrzętnie. Teraz dowiadujemy się o jej problemach ze zdrowiem, cierpieniu, a także bolesnym zabiegu.

W życiu Moniki Richardson wiele było ostatnio zawirowań. Zmiana partnera, zmiana nazwiska, rozwód, nowe wyzwania zawodowe, matura syna - tyle wydarzeń ciężko zmieścić w jednej głowie.

Jakby tego było mało, prezenterka podupadła również na zdrowiu i musiała się zmagać z bardzo bolesnymi dolegliwościami. O ile o innych rzeczach często opowiadała mediom - tym razem milczała jak zaklęta.

Monika Richardson ma problemy z kolanem

50-latka od dłuższego czasu zmaga się z dużym i bolesnym problemem z kolanem. Celebrytka nie zamierza jednak rezygnować z aktywności i zdecydowała się na wstrzyknięcie kwasu, aby móc pojeździć konno. To bardzo bolesna procedura.

Melduję uprzejmie, że przyjęłam dzisiaj dwa zastrzyki z kwasem hialuronowym w kolano lewe, oraz że byłam bardzo dzielna i wcale nie płakałam. Tak zabezpieczona, mogę jechać do mojego ukochanego #pajtuńskimłyn na cztery dni jazdy konnej! Oh, yeah

- zameldowała ostatnio na Instagramie.

Zazdrościcie jej takiej mobilizacji do życia, pogody ducha i odwagi? Mamy wrażenie, że w kwestii leczenia drobnych obrażeń powinniśmy brać z niej przykład. Zamiast narzekania jest działanie i do przodu.