18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Dramat celebrytki

Monika Zamachowska jest załamana. Nie pojedzie nad Bałtyk przez DROŻYZNĘ

20.06.2020  13:58
Monika Zamachowska jest załamana. Nie pojedzie nad Bałtyk przez DROŻYZNĘ
Monika Zamachowska jest załamana. Nie pojedzie nad Bałtyk przez DROŻYZNĘ Fot: Instagram/monikazamachowska

Monika Zamachowska podziela los tysięcy Polaków. Przez pandemię koronawirusa nie pojedzie na wakacje za granicę, a ceny nad Bałtykiem również ją odstraszają. Wygląda na to, że żona Zbigniewa Zamachowskiego nie będzie miała gdzie odpocząć. 

Monika Zamachowska jest załamana. Celebrytka od dawna łaknie odpoczynku po pandemii koronawirusa, która tak mocno zestresowała cały świat. Niestety, wyjazd za granicę wciąż jest utrudniony, a w kraju ceny rosną w zastraszającym tempie.

Monika Zamachowska nie pojedzie nad Bałtyk przez panującą tam drożyznę. Ludzie są załamani cenami noclegów i jedzenia - nic dziwnego! Nawet zakup ryby na obiad dla dwóch osób to wydatek rzędu funduszy na cały tydzień jedzenia.

Monika Zamachowska nie pojedzie nad Bałtyk przez ceny

Chociaż życie Moniki Zamachowskiej na Instagramie prezentuje się raczej luksusowo, to wszystko wskazuje na to, że tak naprawdę jej się nie przelewa. To właśnie finanse mają wpływ na jej decyzję o rezygnacji z wyjazdu. 

Co tu można planować w dobie COVID-19? Wszystkie nasze plany legły w gruzach. Zawsze wybieraliśmy się na wakacje na Sardynię. Jeździłam tam z całą rodziną lub z przyjaciółkami. Jednak w tym roku na pewno tam nie pojedziemy, bo to są przecież Włochy

- mówiła Zamachowska w rozmowie z Faktem.

Byliśmy niedawno we Wrocławiu, za chwilę wyjeżdżamy do Krakowa i tak będziemy sobie z jednego miasta do drugiego podróżować przez całe wakacje. To nie znaczy, że morze czy góry są złe. Ale w tym roku jest kiepski czas dla turystyki, więc jak pewnie wszyscy wiedzą, ceny są straszne. Dlatego ze względu na wysokie ceny nie planujemy wyjazdu nad Bałtyk

- tłumaczy Monika Zamachowska.

Współczujecie? 

Czytaj także
Przeczytaj więcej