18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Szok?

Monika Zamachowska zdradza PRAWDZIWY powód rozstania

02.04.2021  14:51
Monika Zamachowska mówi o rozwodzie
Monika Zamachowska mówi o rozwodzie Fot: ADAM JANKOWSKI/REPORTER

Monika Zamachowska właśnie rozstała się ze swoim mężem - Zbigniewem Zamachowskim. Para uchodziła za bardzo dobraną i zakochaną. Co takiego się stało, że nagle wszystko szybko się skończyło?

Monika Zamachowska zawsze i wszędzie zwykła podkreślać, jak bardzo kocha swojego męża - Zbigniewa Zamachowskiego. Jeszcze całkiem niedawno modliła się o niego, kiedy ten podupadł na zdrowiu z powodu Covid-19. Teraz wszystko się zmieniło. 

Kiedy Zbigniew Zamachowski chorował na Covid-19 zdecydował się nawet na wyprowadzkę od małżonki ze względów bezpieczeństwa. Być może jednak tak naprawdę była to już zapowiedź dramatu. Niedługo po jego powrocie do zdrowia światem show-biznesu wstrząsnęła wieść o rozstaniu gwiazdorskiej pary.

Jest mi bardzo ciężko. Ale nie mogę i nie chcę o tym rozmawiać

- mówiła Monika Zamachowska w rozmowie z "Faktem", który poprosił ją o komentarz bezpośrednio po pierwszych doniesieniach o kryzysie. 

Monika Zamachowska zdradza prawdziwy powód rozstania

Jak donoszą media Zbigniew Zamachowski zabrał swoje rzeczy i wyprowadził się od małżonkiNiedługo później pojawiły się pogłoski o tym, że aktor zakochał się ponownie i zostawił żonę dla koleżanki po fachu. Teraz Monika Zamachowska postanowiła zabrać głos i wyjawia prawdziwe powody rozstania z małżonkiem.

Para podobno zmagała się z kryzysem już od dłuższego czasu. Nie pomogła im przymusowa izolacja od aktywności zawodowej i ciągłe siedzenie wyłącznie ze sobą. Koronawirus rozbił już niejedną, obiecującą relację.

Za rozstanie zawsze odpowiadają obie strony. Muszę winę w sobie odnaleźć. W tej chwili najważniejsze jest dla mnie, bym nie zaczęła nowego życia zgorzkniała, rozżalona i nienawidząca

– opowiada Monika Zamachowski Faktowi. Prezenterka zapewnia, że zamierza się mimo wszystko radować ze świąt Wielkiej Nocy, które właśnie nadchodzą. Zamierza spędzić ten czas ze swoją rodzicielką.

"Mama bardzo przeżywa mój potencjalny trzeci rozwód. Nigdy nie miała dobrej relacji z moim mężem, ma bardzo smutne refleksje dotyczące przyczyn rozpadu tego związku. Chcę więc pojechać do niej, porozmawiać i ją wesprzeć" - zdradza Monika. No cóż, na matczynej intuicji zawsze warto polegać.

Jestem załamana, przyznaję. Ale wchodziłam w ten związek jako dojrzała czterdziestolatka i wiedziałam od początku, że nic nie jest dane raz na zawsze. Nie da się kochać na siłę. Widocznie miłość się skończyła. Muszę to teraz tylko przyjąć

- przyznaje Zamachowska.

Życzymy jej, by jak najszybciej sobie wszystko na nowo poukładała.

Czytaj także
Przeczytaj więcej