Coś się kończy, coś...

Monika Zamachowska żegna się z Pytaniem na Śniadanie. Wstrząsające

30.10.2019  13:44
Monika Zamachowska żegna się z Pytaniem na Śniadanie. Wstrząsające
Monika Zamachowska żegna się z Pytaniem na Śniadanie. Wstrząsające Fot: Instagram/@monikazamachowska

Monika Zamachowska nie poprowadzi już Pytania na Śniadanie?! Znana prezenterka najprawdopodobniej została zwolniona z popularnej śniadaniówki. 

Monika Zamachowska na własnej skórze przekonuje się właśnie o tym, że fortuna kołem się toczy. Popularna dziennikarka została dziś najprawdopodobniej zwolniona z Pytania na Śniadanie. Więcej już nie poprowadzi popularnego, porannego formatu stacji TVP2. 

Każdy, kto kiedykolwiek związał się z mediami wie, że złote czasy nie trwają wiecznie. Po sukcesach najczęściej przychodzi pasmo niepowodzeń. Chociaż Monika Zamachowska przez lata cieszyła się dobrą pozycją w TVP, teraz najwyraźniej nadszedł kres jej pozytywnej passy.

Monika Zamachowska zwolniona z Pytania na Śniadanie

Śniadaniowym partnerem Moniki był Olek Sikora, który coraz lepiej radzi sobie na antenie. Wiadomo już, kto zastąpi Zamachowską - będzie to Małgorzata Tomaszewska. Z całą pewnością decyzja szefostwa musiała być dla starszej dziennikarki ciosem.

Być może dostanie inną rolę w TVP, ale z "Pytaniem na śniadanie" musi się pożegnać

- tak twierdził informator portalu Pudelek.

Myślicie, że Monika Zamachowska spodziewała się takiego obrotu sprawy, czy dokładnie odwrotnie? Zwolnienie z pracy jest jedną z najbardziej stresujących sytuacji w zawodowym życiu człowieka. 

Sama prezenterka zamieściła na swoim Instagramie enigmatyczny wpis.

Mamy nadzieję, że Zbyszek wesprze teraz swoją żonę. 

Przeczytaj więcej
Komentarze