18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Będzie jak Manowska!

Szukała mężczyzny w "Sanatorium miłości". Dostała pracę w TVP

19.07.2022  14:35
Monika szukała miłości w sanatorium, a znalazła pracę
Monika szukała miłości w sanatorium, a znalazła pracę Fot: Sanatorium Miłości/Facebook

Miała znaleźć miłość, znalazła pracę! Uczestniczka "Sanatorium miłości" dostała swój własny program w TVP! Będzie jak Marta Manowska!

Z Sanatorium prosto do TVP! To dopiero awans. Uczestniczka popularnego show Telewizji Polskiej dostała właśnie pracę w jednej ze stacji publicznego nadawcy. To nie byle jaka fucha - poprowadzi własny program!

Monika Zajączkowska wzięła udział w czwartej edycji "Sanatorium miłości". Choć tytułowe zakochanie do niej w czasie kręcenia programu nie przyszło, kobieta nawiązała zażyłą relację z innym uczestnikiem - Andrzejem. Nie wiadomo, czy spotykają się ze sobą jako para, wiadomo, że są blisko...

Monika z "Sanatorium miłości" poprowadzi program w TVP

To jednak niejedyna korzyść z udziału w show. Ulubienica widzów zaskarbiła sobie także sympatię produkcji i to do tego stopnia, że władze TVP postanowiły dać jej pracę!

Jak donosi "Super Express", Monika Zajączkowska została zaangażowana do pracy przy nowym formacie Telewizji Polskiej. Ma być prowadzącą programu "Polska mnie cieszy" w TVP3. Pierwsze, premierowe odcinki widzowie będą mogli obejrzeć już w sierpniu tego roku!