18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

goła i niewesoła

NAGA I PIJANA PREZENTERKA WIADOMOŚCI ZATRZYMANA PRZEZ POLICJĘ

29.04.2021  18:43
Gwiazda wiadomości zatrzymana przez policję. Była naga i pijana
Gwiazda wiadomości zatrzymana przez policję. Była naga i pijana Fot: Planeta.pl

Szok, niedowierzanie, rychłe badanie alkomatem i zniknięcie z anteny. Policjanci znaleźli ZUPEŁNIE NAGĄ I PIJANĄ GWIAZDĘ WIADOMOŚCI. Kobieta się tłumaczy.

Szokującego odkrycia dokonali policjanci, którzy postanowili skontrolować nad ranem jedno z aut. W środku samochodu znaleźli gwiazdę programu informacyjnego. Była totalnie naga.

Do niecodziennego zdarzenia doszło już kilka tygodni temu, a o zatrzymaniu i problemach z prawem opowiedziała przed kamerami główna zainteresowana. Co się wydarzyło?

Prezenterka wiadomości pijana i naga za kierownicą

Feven Kay to prezenterka i reporterka FOX 5 Las Vegas. Jej twarz znają wszyscy widzowie programu informacyjnego, niestety w ostatnich tygodniach zniknęła z ekranów. Dlaczego? Dlatego, że 20 marca około godziny 7.30 rano policjanci zatrzymali ją po kontroli auta. I choć wszystko działo się ponad miesiąc temu, sprawa wyciekła do mediów dopiero teraz.

Kay została znaleziona przez funkcjonariuszy w jej własnym samochodzie. Gwiazda telewizji za kierownicą siedziała zupełnie naga. Biedaczka zasnęła, a gdy policjanci próbowali ją obudzić, ciągle była tylko na wpół przytomna. Powodów nie trzeba było daleko szukać, wystarczyło zaciągnąć się powietrzem z jej auta, a raczej mocno alkoholowym wyziewem.

Prezenterka wiadomości w FOX 5 nie potrafiła powiedzieć funkcjonariuszom, dlaczego siedzi w samochodzie zupełnie naga, nie wiedziała też, jak doprowadziła się do takiego stanu i czemu wsiadła za kółko. Kobieta stanowczo protestowała, gdy funkcjonariusze chcieli zbadać jej trzeźwość (a raczej poziom nietrzeźwości), została więc aresztowana.

Gwiazda tłumaczy się po zatrzymaniu

Feven Kay została oskarżona o prowadzenie pojazdu pod wpływem alkoholu i sprowadzenie zagrożenia dla ludzi i mienia. Miesiąc po zdarzeniu, 21 kwietnia, dziennikarka została ukarana grzywną w wysokości 1000 dolarów. Musi także odbyć ponowny kurs w szkole jazdy.

Gwiazda wiadomości postanowiła sama wytłumaczyć się widzom ze swego zachowania. Na antenie FOX 5 przyznała, że została aresztowana i ponosi karę za swe zachowanie. Zastrzegła jednak, że to jej prywatna sprawa.

W czasie aresztowania znajdowałam się w swoim samochodzie, byłam w nim sama. Usłyszałam zarzut lekkomyślnego prowadzenia pojazdu pod wpływem alkoholu. Zapłacę grzywnę i będę pobierać lekcje jazdy - przyznała.

Dziennikarka podziękowała też fanom za wsparcie.

Czytaj także
Przeczytaj więcej