18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Najmroczniejsze krocze w Polsce?

NERGAL NAGO. Członek Behemotha stanął jak go Bóg stworzył

08.02.2022  10:58
Nergal nago. Muzyk i jego instrument bez tajemnic
Nergal nago. Muzyk i jego instrument bez tajemnic Fot: MIECZYSLAW WLODARSKI/REPORTER/East News

Skaranie boskie z tym Nergalem! On chyba nie zaśnie spokojnie jeśli przynajmniej raz dziennie nie zrobi czegoś kontrowersyjnego. Członek Me and That Man stanął przed Polakami w pełnej krasie… dosłownie. Adam Darski na Instagramie zaprezentował się CAŁKIEM NAGO!

Nergal wstydu nie ma. Najwyraźniej obrażanie katolików i ataki na Kościół to już za mało, by przyciągnąć uwagę gawiedzi. Adam Darski postanowił więc pójść na całość. Muzyk opublikował na Instagramie swoje kontrowersyjne zdjęcie w stroju Adama. Golas przykleił się do szyby w saunie niczym seksowny glonojad! To jednak nie pierwsze zdjęcie Nergala nago jakiego się dopuścił.

Nagi Nergal w saunie. Muzyk i jego instrument

Czy Nergal rozebrał się dla promocji? Antyradio przypomina, że przecież jego zespół Me and That Man promuje akurat płytę "New Man, New Songs, Same Shit, vol.2". Trwa trasa koncertowa, a album uplasował się na 7. pozycji na oficjalnej liście sprzedaży OLiS, a wersja LP znalazła się na drugim miejscu. Zdjęcie gołego Nergala w saunie podkręci sprzedaż? Ma już ponad 22 tys. polubień i 400 komentarzy, więc chyba członek zespołu Behemotha stanął na wysokości zadania.

Fanki Nergala niestety muszą obejść się smakiem. Najbardziej heavymetalowy penis w Polsce został zasłonięty czarnym serduszkiem. Pozostaje więc się tylko domyślać co miała okazję niegdyś oglądać Doda…

Golizna dla Nergala to nic wielkiego. Nie takich skandali się już przecież dopuszczał ten huncwot!

Jednym z pierwszych jego "ekscesów" było podarcie Biblii, za co zresztą miał sprawę w sądzie. Sąd Okręgowy w Gdańsku ostatecznie uznał, że choć zachowanie nie należało do najbardziej kulturalnych, to nie było przestępstwem, w związku z czym muzyk został uniewinniony. Sprawa miała swoje zwroty akcji na przestrzeni kilku lat, jednak Nergal nie poniósł konsekwencji – przypomina Pomponik.

Nergal nago na Instagramie. Mroczne krocze w saunie
Nergal nago na Instagramie. Mroczne krocze w saunie Fot: Instagram
Czytaj także