18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

szybko poszło

NOWY PARTNER CICHOPEK. Kurzajewski poszedł już w odstawkę

19.08.2022  09:14
Cichopek ma nowego partnera
Cichopek ma nowego partnera Fot: Tadeusz Wypych/REPORTER

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski to już przeszłość. Partner poszedł w odstawkę. U boku celebrytki pojawił się nowy mężczyzna.

Katarzyna Cichopek podjęła kilka miesięcy temu wielką i poważną decyzję. Aktorka jednej roli, umiłowana celebrytka Jacka Kurskiego, postanowiła po kilkunastu latach małżeństwa wystąpić o rozwód. Niewiele później zdruzgotany rozstaniem Marcin Hakiel oznajmił, że zostawiła go dla innego.

Po Polsce zrazu poniosły się plotki, kimże jest mężczyzna, z którym Kataryna Cichopek wdała się w romans i dla którego poświęciła małżeństwo. Szok  był spory, bo tworzona przez nią para z Marcinem Hakielem uchodziła za idealną. Tak się przynajmniej kreowali.

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski mają romans?

Kto jest kochankiem, lub może nawet nową miłością celebrytki? W eterze słychać było tylko jedno nazwisko - Maciej Kurzajewski. Kolega z TVP, oddany przyjaciel, człowiek, z którym spędzała długie godziny i pod osłoną nocy opuszczała firmowe imprezy.

Plotki o rzekomym romansie Katarzyny Cichopek i Macieja Kurzajewskiego dotarły do władz TVP. Po drodze pojawiły się tajemnicze taśmy, na których nagrano prywatne rozmowy celebrytki, a które ponoć mogłyby zniszczyć jej karierę. Co na nich było, nie wiadomo. Wiadomo, że pracodawcy postanowili interweniować. Już kilka tygodni temu informatorzy donosili, że dotychczasowy duet Cichopek-Kurzajewski zostanie siłą rozdzielony.

Cichopek ma nowego partnera

I stało się! Przepełniony chemią, pełen skrzenia i czułostek duet został rozerwany. Koniec Katarzyny Cichopek w parze z Maciejem Kurzajewskim. Zostali brutalnie rozdzieleni. Celebrytce przydzielono nowego partnera do pracy.

W czwartek 18 sierpnia na antenie TVP Katarzyna Cichopek pojawiła się z innym mężczyzna u boku. Był nim sam Tomasz Kammel, stary wyjadacz w telewizji publicznej. Nie wiadomo jeszcze, czy taka kompilacja pozostanie z widzami "Pytania na śniadanie" na stałe, ponoć jednak bardzo przypadła widzom do gustu. Ale jeśli... Cóż z inną ulubienicą Telewizji Polskiej i jej odbiorców, Izabellą Krzan?

logo Tu się dzieje