18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Nikt nie wiedział jak cierpiał

Syn ujawnił na co chorował Krawczyk. Mroczny sekret

Wojciech Kozicki
03.11.2021  13:05
Syn Krzysztofa Krawczzyka ujawnił jego zdrowotny dramat
Syn Krzysztofa Krawczzyka ujawnił jego zdrowotny dramat Fot: PIOTR HAWALEJ/REPORTER/East News

Kolejne informacje o zdrowiu i śmierci Krzysztofa Krawczyka. Jego syn Krzysztof Krawczyk ujawniła dramat legendarnego pieśniarza. Okazuje się, że chorował na Alzheimera. Czy w pewnym momencie przestał poznawać członków rodziny?

Krzysztof Krawczyk nie żyje, ale po śmierci jego popularność dostała drugie życie za sprawą wojny o testament i szokujących wyznań przyjaciół oraz członków rodziny. Ostatnio jego żona Ewa Krawczyk opisała ze szczegółami jak umierał, a teraz jego syn Krzysztof Krawczyk junior postanowił opowiedzieć o poważnych problemach zdrowotnych sławnego ojca.

Syn Krawczyka u Rutkowski mówi o chorobie ojca

Niedawno Ewa Krawczyk powiedziała, że Krzysztofa Krawczyka nie zabił koronawirus, a liczne choroby współistniejące. Dowiedzieliśmy się, że gwiazdor zmagał się m.in. z chorobą Parkinsona, migotaniem przedsionków i cukrzycą. Krzysztof Igor Krawczyk, który wraz ze swoim przyjacielem - Marianem Lichtmanem - udzielił wywiadu Mai Rutkowski, żonie Krzysztofa Rutkowskiego, ujawnił natomiast, że ojciec cierpiał z powodu Alzheimera.

Parkinson pod koniec, ale i Alzheimera. Nie pamiętał... Wydawało mi się, że on na przyjęciach rodzinnych nie rozpoznaje mnie. To już była choroba. Nawet nie wiedziałem, co się działo z tatą i jak źle było z nim, bo - jak się okazuje - on już ok. 20 lat przed swoim odejściem miał chorobowe problemy – powiedział syn Krawczyka.

Czy to szczere wyznanie o ojcu, czy może strategia walki o część testamentu? Niedawno junior planował przecież zrobienie przed sądem z ojca niepoczytalnego.

Warto przypomnieć, że syn Krzysztofa Krawczyka również boryka się z poważnymi problemami zdrowotnymi. W 1988 roku wokalista spowodował wypadek samochodowy wskutek którego 47-latek do dziś zmaga się z atakami padaczki.

Syn Krzysztofa Krawczyka ujawnia zdrowotny dramat ojca [WIDEO]