18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Piękna?

Naga kwarantanna znanej aktorki. GORĄCE zdjęcia

29.07.2020  20:34
Naga kwarantanna znanej aktorki. GORĄCE zdjęcia
Naga kwarantanna znanej aktorki. GORĄCE zdjęcia Fot: Instagram/pamelaanderson

Naga kwarantanna zamiast strachu i lęku przed zakażeniem. Pamela Anderson postanowiła podzielić się z fanami zdjęciami skrajnie ponętnymi. Podoba Wam się taka odsłona walki z COVID-19?

Naga kwarantanna i radość ze swojego pięknego ciała. Takie podejście do międzynarodowej epidemii prezentuje Pamela Anderson. Niezapomniana gwiazda "Słonecznego patrolu" pokazuje nam dosłownie wszystko.

Naga kwarantanna Pameli Anderson

53-letnia aktorka nie zamierza w czasie kwarantanny siedzieć w kącie i wylewać łez. Seksowna gwiazda pokazuje fanom, jak należy podchodzić do odgórnie narzuconej izolacji.

Sympatycy ponętnej aktorki żartują, że Pamela Anderson nigdy nie przestanie się rozbierać. Coś w tym jest - nie da się ukryć, że gwieździe sprawia przyjemność prezentowanie jej pięknego ciała.

Pamela Anderson leczy złamane serce po swoim ostatnim, nieudanym małżeństwie. Czyżby eksponowanie wdzięków było jej wyjątkowym zaproszeniem do flirtu?

Przeczytaj więcej
Komentarze