18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Poruszające nagranie

Nagrali WIDEO z Durczokiem przed śmiercią. "Nie zmienimy nic"

27.12.2021  16:06
Teledysk z Durczokiem. Ostatnie takie wideo przed śmiercią
Teledysk z Durczokiem. Ostatnie takie wideo przed śmiercią Fot: Polska Press/East News

Kamil Durczok nie żyje, ale okazuje się, że przed śmiercią zdążył wystąpić w teledysku. Właśnie miało premierę WIDEO do piosenki „Nie zmienimy nic”, w którym widać słynnego dziennikarza i trapiącą go przewlekłą chorobę.

Kamil Durczok kilka przed śmiercią przed śmiercią wystąpił w teledysku "Nie zmienimy nic" formacji Róża&Burza. Wraz z nim w wideo pojawili się  Przemysław Saleta, Maciej Zientarski oraz Ilona Felicjańska. Obraz do utworu muzycznego miał swoją premierę 25 grudnia. Jak pisze Radio ZET, „w materiale uwagę zwraca zmieniony wygląd byłego szefa Faktów". Był to ostatni projekt, w którym chory 53-latek zdołał wziąć udział przed odejściem. 

Ostatni teledysk z Kamilem Durczokiem

Przypomnijmy, że Kamil Durczok zmarł 16 listopada w szpitalu w Katowicach. Jako przyczynę śmierci podano zatrzymanie akcji serca, które nastąpiło po zaostrzeniu przewlekłej choroby. Kilka lat wcześniej dziennikarz pokonał białaczkę. Zmagał się też z alkoholizmem. Pogrzeb Kamila Durczoka odbył się w Katowicach bez udziału mediów.

Według relacji zaprzyjaźnionego z Durczokiem dziennikarza, w noc poprzedzającą zgon najbliższe otoczenie wiedziało już, że były szef "Faktów" nie zdoła pokonać choroby – podaje Radio ZET.

W teledysku do piosenki „Nie zmienimy nic” przypomniano też słynne nagranie z Durczokiem, gdy wulgarnie skomentował brudny stół w studiu TVN. Przypomniano też nagłówki gazet w okresie, gdy został zatrzymany pijany po spowodowaniu wypadku.

Róża&Burza DURCZOK SALETA ZIENTARSKI FELICJAŃSKA "nIE zMIENIMY nIC" (official video)

Czytaj także