18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

M jak miłość, r jak romans?

Nagrali rozmowę Cichopek. "Skandal w powietrzu"

26.04.2022  09:47
Nagranie prywatnej rozmowy Cichopek z Kurzajewskim. Gwiazda jest podsłuchiwana?
Nagranie prywatnej rozmowy Cichopek z Kurzajewskim. Gwiazda jest podsłuchiwana? Fot: Value Stock Images/East News, TRICOLORS/East News

Kasia Cichopek i Marcin Hakiel biorą rozwód, w a mediach zaczyna się pranie brudów i obrzucanie błotem. Czy aktorka z „M jak miłość” zdradziła Hakiela? Czy ma romans z Maciejem Kurzajewskim? Ktoś właśnie wysłał do mediów nielegalne nagranie z ich rozmowy telefonicznej. Wybuchnie mega afera?

Wydawało się, że Kasia Cichopek i Marcin Hakiel rozstaną się z klasą i bez skandalu. A jednak, pranie brudów już rusza na ostro. Hakiel w programie „Miasto kobiet” ujawnił jak cierpi przez rozwód i wyjawił, że jego żona przygruchała sobie absztyfikanta na boku. To jednak dopiero początek brudnej gry. Jak ujawnia „Super Express”, do mediów trafiło właśnie nagranie "bardzo prywatnych rozmów Kasi Cichopek z Maciejem Kurzajewskim".

Cichopek i Kurzajewski nagrani. Ktoś ujawni TAŚMY PRAWDY?

Od jakiegoś czasu krążą plotki, że Kasię Cichopek i Macieja Kurzajewskiego łączy coraz bliższa relacja, która może okazać się czymś więcej. O czym więc rozmawiała aktorka w tajemniczym nagraniu z kolegą z programu „Pytanie na śniadanie”? Tego się raczej nie dowiemy, bo media nie zdecydowały się opublikować nagrania. Przypomnijmy, że podsłuchiwanie i nagrywanie jest w Polsce nielegalne. Za taki czym można trafić nawet na 2 lata do więzienia!

W powietrzu wisi wielki skandal. W miniony weekend ktoś wysłał do mediów anonimowy mail z nagraniem prywatnych rozmów Cichopek, która żywo dyskutuje ze swoim telewizyjnym partnerem z „Pytania na śniadanie”. Jak udało nam się ustalić, jest to rozmowa telefoniczna – ujawnia Super Express.

Jak na razie Cichopek i Kurzajewski oficjalnie nie komentują sprawy. Podobno piękna aktorka już przekazała sprawę swoim prawnikom.

„Super Express” ustalił, że nagranie trafiło również do pracodawców Kurzajewskiego i Cichopek. Kto próbuje im zaszkodzić?