18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

a jednak?

WRACA SPRAWA TAŚM CICHOPEK! Jest grubo. "Może stracić pracę"

15.07.2022  12:51
Katarzyna Cichopek może stracić pracę?
Katarzyna Cichopek może stracić pracę? Fot: Tadeusz Wypych/REPORTER

Detektyw Krzysztof Rutkowski zdradza: tajemnicze nagrania rozmów Katarzyny Cichopek z Maciejem Kurzajewskim mogą ją pogrążyć. W końcu dowiemy się, co znalazło się na taśmach?

Minęło już kilka miesięcy, odkąd Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel poinformowali fanów o rozstaniu. Po kilkunastu latach związku i małżeństwa para postanowiła się rozwieść, jednak zdaje się, że decyzja ta nie była czymś oczywistym dla obojga.

Już chwilę później Marcin Hakiel przestał kryć się z rozpaczą, a Polacy dowiedzieli się, że choreograf ma złamane serce. Początkowo męzczyzna żalił się na swój los wyłącznie na Instagramie, później udzielił wywiadu telewizji TVN. W nim zasugerował, że został zdradzony i porzucony dla innego.

Taśmy Cichopek. Dowód na zdradę?

Dla kogo? To kolejna sensacja. W eterze pojawiły się plotki o romansie Katarzyny Cichopek z Maciejem Kurzajewskim. Oboje prowadzą razem "Pytanie na Śniadanie" w TVP, przyjaźnią się, są ze sobą blisko, ba, ostatnio nawet razem pojawiali się i wychodzili wspólnie z imprez.

Czy Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski mają romans? Tego nie wiadomo. Czy Marcin Hakiel mówił prawdę? Tu też nic nie zostało wyjaśnione. Po drodze okazało się jednak, że ktoś nagrywał prywatne rozmowy aktorki i jej kolegi z pracy. A, jak powiedział Hakiel - lepiej, żeby nagrania te nie trafiły do opinii publicznej, bo to oznaczałoby koniec jego (prawie ex) żony.

Detektyw Rutkowski przesłuchał taśmy Cichopek. Jest źle

Teraz temat tajemniczych nagrań powraca, a wszystko za sprawą detektywa Krzysztofa Rutkowskiego. Mężczyzna nie został wprawdzie zaangażowany w śledztwo, o pomoc nie prosił go ani Marcin Hakiel, ani Katarzyna Cichopek, ani nawet Maciej Kurzajewski. Mimo to w rozmowie z Plejadą Rutkowski odniósł się do głośnej sprawy.

Detektyw twierdzi, że przesłuchał rzeczone nagrania i faktycznie - mogą one przynieść wielki kryzys wizerunkowy Katarzynie Cichopek i Maciejowi Kurzajewskiemu. Nie zdradził oczywiście, co znalazło się na taśmach. Jest jednak ponoć bardzo grubo...

Uważam, że upublicznienie tych nagrań mogłoby doprowadzić nawet do tego, że zostaliby zwolnieni z pracy

- twierdzi Krzysztof Rutkowski.

Detektyw ocenił przy tym, że prezenterów musiał nagrać ktoś z ich bliskiego otoczenia i najpewniej zrobił to z zemsty. Zaoferowqał też swoje usługi. - Jeżeli pani Cichopek czy pan Kurzajewski będą chcieli skorzystać z usług biura Rutkowski, służymy pomocą - oznajmił.

Tymczasem Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel szykują się do rozwodu. Pierwsza rozprawa ma się ponoć odbyć w sierpniu.

Czytaj także