18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Pojedynek sądowy

Najman będzie walczył w sądzie! Przegrał, więc liczy na rewanż

Bartłomiej Ciepielewski
01.12.2020  09:20
Pojedynek na zasadach sądowych
Pojedynek na zasadach sądowych Fot: ADAM JANKOWSKI/REPORTER

To nie koniec afery związanej z Marcinem Najmanem. Były pięściarz chce rewanżu po kompromitacji na gali FAME MMA. Pojedynek odbędzie się w sądzie.

Komentator TVP Info oraz były pięściarz Marcin Najman po skandalu wywołanym na ostatniej gali FAME MMA nie daje za wygraną. Złożył pozew sądowy na swojego rywala.

Przed galą FAME MMA Kasjusz Życiński zarzucił Marcinowi Najmanowi romans z Moniką Godlewską. Doniesienia te tak wstrząsnęły częstochowskim wojownikiem, że podczas walki z „Don Kasjo” zaczął on kopać i obalać swojego przeciwnika. Warto zaznaczyć, że pojedynek odbywał się na zasadach pięściarskich. Sędzia nie docenił starań „El Testosterona” i postanowił go zdyskwalifikować.

Powiedział to, nie mając na to żadnego dowodu. Tak ciężkie oskarżenia, które są de facto również atakiem na moją rodzinę, wypowiedział bez żadnego powodu – skomentował Marcin Najman.

"El Testosteron" będzie ponownie walczył z "Don Kasjo", lecz tym razem w sądzie. Częstochowianin żąda oficjalnych przeprosin w "Super Expresie" i mediach społecznościowych oraz chce zakazu wypowiadania się na jego temat. Dodatkowo ubiega się o 50 tysięcy zadośćuczynienia.

Marcin Najman ukarany

Częstochowski wojownik za złamanie zasad został ukarany definitywnym wykluczeniem z udziału w przyszłych galach FAME MMA. Czeka go również ogromna kara finansowa. „El Testosteron” uważa, że wykluczenie go nie obowiązuje, bo i tak nie zamierzał dalej walczyć.

Przeczytaj więcej
Komentarze