18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Stanowski odklepie ze śmiechu?

Najman chce zniszczyć Kanał Sportowy w walce

16.03.2022  16:41
Najman chce pobić Kanał Sportowy ma MMA VIP. Sroga groźba
Najman chce pobić Kanał Sportowy ma MMA VIP. Sroga groźba Fot: Mateusz Jagielski/East News

Potwierdza się, że największy przeciwnikiem i zagrożeniem dla Marcina Najmana jest… ON SAM! Były bokser jakimś cudem zorganizował galę MMA-VIP 4 i już planuje następną. Teraz chce pobić cały Kanał Sportowy. Sądzimy, że zarząd Kanału już leży na ziemi i odklepuje… ze śmiechu!

Marcin Najman to jest jednak twardy zawodnik. Żeby znieść tyle hejtu, prześmiewczych komentarzy i porażek, to trzeba mieć cohones z tytanu! Toż to Chuck Norris i Steven Seagal w jednym polskim ciele! Lewo zorganizował galę MMA-VIP 4, gdzie skatował 60-letniego ex-gangstera (Misiak z Nadarzyna), a już marzy mu się kolejna walka. Tym razem chce, aby jego przeciwnikiem był cały Kanał Sportowy.

Najman kontra Kanał Sportowy. Walka na MMA VIP 5?

Tak, dobrze widzicie! Najman zaproponował walkę 1 vs 4. Przeciwko niemu jednocześnie mieliby walczyć „Borek, Stanowski, Smokowski i ten co w Przeglądzie robił”. Dziwimy się, że przy okazji nie został wyzwany Robert Mazurek oraz prezes spółki. A może totalna eksterminacja Kanału Sportowego? Marcin, pobij od razu operatora kamery, sprzątaczkę i ochroniarza w budynku!

Marcin Najman jest gotowy postawić wszystko. Ogłosił, że jeśli przegrałby walkę, zamknie MMA-VIP. Jeśli jakimś cudem by wygrał, dziennikarze musieliby zamknąć Kanał Sportowy.

Oficjalnie składam propozycje najbardziej szowinistycznemu zarządowi w polskich mediach czyli całemu Kanałowi Sportowemu. Ja vs Borek, Stanowski,Smokowski i ten co w Przeglądzie robił na MMA-VIP 5! Stawką walki będzie to, że przegrani/przegrany muszą zamknąć Kanał lub ja MMA-VIP – grozi Najman na Twitterze.

Kanał Sportowy to dla Najmana za mało. Poczuł się pewnie po oklepaniu emerytowanego gangstera z Nadarzyna, a teraz marzy mu się „Bob Sapp lub weteran UFC”? Jak tak dalej pójdzie, to Najman wyzwie na pojedynek papieża albo Kim Dzong Una...

Czytaj także