18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Znalazł miasto dla gangstera

Najman wygrał ze Stanowskim? Nowa afera

21.01.2022  14:47
Najman ma miejsce na imprezę. To będzie jego druga Częstochowa?
Najman ma miejsce na imprezę. To będzie jego druga Częstochowa? Fot: Pawel Wodzynski/East News

Kanał Sportowy i Krzysztof Stanowski nie dali rady upupić czupurnego eksperta TVP. Marcin Najman znalazł wreszcie miejsce na galę MMA VIP 4 i będzie miał gdzie zostać zmasakrowany przez Miśka z Nadarzyna. El Testosteron w biznesie okaże się tak samo skuteczny jak na ringu? Współpraca z gangsterem Słowikiem to same korzyści? Takiego zdania jest burmistrz Wielunia, który postanowił zarobić na ugoszczeniu byłych gangsterów i byłego sportowca. Rozkręca się NOWA AFERA!

Marcin Najman uparcie chce zorganizować gale MMA VIP 4. Jeszcze nigdy nie walczył tak długo! Chociaż Kanał Sportowy i Krzysztof Stanowski brutalnie go znokautowali, a Kielce wysiudały ex-fightera, on nadal idzie w zaparte. Gdzie zorganizuje galę promowaną przez szefa mafii pruszkowskiej Słowika? Okazało się, że Wieluń bardzo chętnie ugości imprezę, w której udział biorą byli gangsterzy.

Gala Marcina Najmana w Wieluniu. Znowu afera

Czy jednak rzeczywiście Marcin Najman da radę w marcu zorganizować imprezę w Wieluniu? Posypały się ciosy! Internauci ostro krytykują władze miasta, a do tego mowa jest o petycji do burmistrza, by wycofał się z ugoszczenie Najmana, Miśka z Nadarzyna i Słowika. W sprawie głos zabrał już poseł Koalicji Obywatelskiej Dariusz Joński oraz posłanka Zjednoczonej Prawicy Joanna Lichocka, apelując o odwołanie imprezy. Do akcji wkroczył także Krzysztof Stanowski, pisząc o hańbieniu się miasta.

Panie burmistrzu jeszcze jest czas się wycofać! Mieszkańcy Wielunia nie chcą imprezy organizowanej we współpracy z jednym z byłych szefów "mafii pruszkowskiej" Czekam na Pana reakcje! – napisał Joński na Twitterze.

Jestem posłem z okręgu sieradzkiego, obejmującego także Wieluń. Apeluję do burmistrza Wielunia Pawła Okrasy o podjęcie działań uniemożliwiających organizację tego kompromitującego miasto wydarzenia. Niech dawny Pruszków trzyma się od Wielunia z daleka  - rozsierdziła się Lichocka na Twitterze.

Wieluń zarobi na Najmanie i Słowiku?

Burmistrz Wielunia Paweł Okrasa uważa natomiast, że gala walk Najmana przyniesie miastu same korzyści. Jeśli chodzi o gangstera Słowika, stwierdził, że „po odbyciu kary każdy ma prawo wrócić do społeczeństwa”. Przyznał również, że miasto zarobi na ugoszczeniu Najmana 10 tysięcy złotych, a lokalne hotele i restauracje zyskają wielu gości. Tymczasem mieszkańcy Wielunia zwracają uwagę, że hala, w której ma odbyć się gala, zgodnie z przepisami pandemicznymi, pomieści najwyżej kilkudziesięciu gości.

Burmistrz Wielunia liczy zapewne na tysiące turystów. Zapomniał jednak, że gala ma być oglądana głównie przez internet…

Wielkim nadużyciem jest mówienie, że miasto współpracuje z byłym gangsterem. Wieluń jest miastem otwartym dla wszelkiego rodzaju imprez, pod warunkiem, że są one organizowane zgodnie z prawem. Sprawdziłem, tak właśnie jest w tym przypadku. Uważam, że kontrowersje wokół tej imprezy to jak burza w szklance wody. Mam wrażenie, że Najman i Stanowski specjalnie ją nakręcają i mają wspólny cel: wywołanie zainteresowania – uważa burmistrz Wielunia.