18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Co będzie robił, gdy skończy przegrywać?

Koniec kariery? Najman ujawnia swoje plany!

Wojciech Kozicki
03.02.2021  19:48
Marcin Najman i (prawie) ostatnia walka na MMA
Marcin Najman i (prawie) ostatnia walka na MMA Fot: Tomasz Jastrzebowski/REPORTER/Foto Olimpik

Kurtka Najmana przeszła do historii, ale czy sam Najman zdecyduje się przejść do historii? Legendarny sportowiec z Częstochowy ujawnił, że rzeczywiście nadciąga jego ostatnia walka na MMA i koniec kariery, ale... wszystko się może zdarzyć jeśli znajdą się pieniądze.

Marcin Najman niedawno zapowiadał koniec kariery, ale okazuje się, że najtrudniejszym przeciwnikiem dla siebie jest… on sam! Najwyraźniej nie może pokonać w sobie chęci do mordobicia. Media pisały, że na gali MMA VIP Marcin Najman stoczy ostatnią walkę, ale wojownik najwyraźniej chce dalej tłuc przeciwników, a przynajmniej próbować…

Marcin Najman ogłosił prawie koniec kariery. Stawka za walkę ujawniona

Marcin Najman ogłosił koniec kariery i… zapowiada powrót. Po 20 latach od debiutu szykuje się na ostatnią walkę. Wie że 42 lata na karku to już nie czas na sporty walki, ale… nie wyklucza ponownego wejścia na ring.

Najman twierdzi, że na 99,9% kończy karierę, ale istnieje „margines bezpieczeństwa” i 0,1% szansy, że znów spróbuje kogoś pokiereszować w oktagonie lub na ringu. Ma tylko jeden warunek – pół miliona złotych za walkę.

Sportowiec przyznał, że to prawie niemożliwe, bo jeszcze nigdy nie dostał takich pieniędzy za jedną walkę. A może, aby tyle zarabiać, wystarczyło zacząć wygrywać?

Ostatnia walka Najmana

Przewidujemy więc, że na nadchodzącej gali MMA VIP 13 lutego to jednak będzie ostatnia walka Marcina Najmana. Zapewnia, że przygotowuje się i zrobi wszystko, by wygrać, a swoje szanse ocenia na 50 na 50. Przypominamy, że jego przeciwnikiem będzie Szymon "Taxi Złotówa".

Zostawiam jednak tę 0,1 procenta. Gdyby znalazł się ktoś, kto wyłoży za moją walkę pół miliona, to wówczas to zrobię i wrócę. Jak 20 lat jestem w sporcie zawodowym, to nikt nie zapłacił mi jednak takiej gaży za jedną walkę. Dlatego jest to niemal niewykonalne, ale zostawiam sobie taki margines bezpieczeństwa. Patrząc jednak realnie, moja lutowa walka będzie ostatnią w karierze – zapowiada Marcin Najman na Youtube.

Marcin Najman zapowiada koniec kariery i pokazuje trening [WIDEO]