18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

ups

Siwiec i afera waginalna. Celebrytce uciekły majtki, pokazała za dużo?

20.01.2020  18:14
Siwiec i afera waginalna. Celebrytce uciekły majtki, pokazała za dużo?
Siwiec i afera waginalna. Celebrytce uciekły majtki, pokazała za dużo? Fot: Instagram/Natalia Siwiec

Natalia Siwiec słynie z prezentowania roznegliżowanego ciała, ale teraz - co podkreślają jej fani - zdecydowanie przesadziła. Pokazała zdjęcie z córką - na nim wyeksponowane krocze.

Kim jest Natalia Siwiec? Cóż, po tym jak została Miss Euro, jedyne jej zasługi to dalsze pokazywanie się półnago i pozowanie na ściankach. Teraz ma szansę zasłynąć jako aktorka. Zagrała w "Jak zostałem gangsterem" i zaliczyła tam ostrą scenę seksu.

Teraz jednak nie pracuje, tylko wypoczywa. Razem z mężem i córką wybrała się na wakacje do Tulum w Meksyku. Tam paraduje tradycyjnie półnaga, a z rajskiego wyjazdu publikuje kolejne zdjęcia. Ostatnie wywołało skandal.

Siwiec, wagina i uciekające majtki

Siwiec zapozowała z 2,5-letnią córeczką Mią. Przybrała skąpe bikini i przysłoniła ciało lekką narzutką. Problem jednak w tym, że coś wymsknęło jej się spod kontroli. Coś, a dokładniej majtki, które niemal całkowicie zniknęły na zdjęciu, niebezpiecznie odsłaniając krocze celebrytki.

Zdjęcie wywołało waginalną aferę. Fani Natalii Siwiec zniesmaczeni zaczęli krytykować fotkę i dzielenie się "wyuzdanymi" (jak twierdzą) zdjęciami w sieci.

To już trzeba było nie zakładać majtek do tego zdjęcia, po co i tak wszystko widać

- piszą fani.

No ale tą "brzoskwinię" mogla Pani zasłonić, pozując z dzieckiem - czytamy.

Z gołą p* przy dziecku... no fest

- pisze ktoś inny.

Siwiec nie zamierzała pozostać dłużna i oburzonym odpisała. Na pytania, po co zakładała tak skąpe majtki, wypaliła: Po to, by zakryć "wadżajnę".

O ile pachwina stała się fragmentem intymnym i coś mi umknęło. Intymny fragment raczej jest na środku, a nie na boku - tłumaczyła poirytowana Siwiec. Tak też się składa, że ja nie mam waginy z boku (jeśli niektóre dziewczyny mają, to bardzo mi przykro). Tam, chyba jak większość kobiet, mam po prostu pachwinę

- dodała poirytowana gwiazdka.

Natalia Siwiec i uciekające majtki
Natalia Siwiec i uciekające majtki
Czytaj także