18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Czas, przemijanie, motyw vanitas

Natalia Siwiec vs. grawitacja. "To ciałko traci jędrność"

01.10.2019  16:28
Natalia Siwiec vs. grawitacja. "To ciałko traci jędrność"
Natalia Siwiec vs. grawitacja. "To ciałko traci jędrność" Fot: VIPHOTO/East News

Natalia Siwiec od lat świetnie radzi sobie w roli celebrytki. W ostatnim czasie musiała się jednak zmierzyć z nieprzyjemnym komentarzem, który skłonił ją do głębokiej analizy przemijania. 

Natalia Siwiec od 2012 roku nie znika z salonów. Odkąd Euro 2012 przyniosło jej sławę - dba o nią ze wszystkich sił. Do przebywania w centrum zainteresowania, nie zniechęciło jej nawet macierzyństwo.

Natalia Siwiec i niemiły komentarz

Natalia ma pokaźne grono tak fanów, jak i antyfanów. Ostatnio ktoś, kto najwyraźniej nieszczególnie życzy Siwiec dobrze - postanowił skomentować jej najnowszą fotografię w kostiumie kąpielowym.

Natalia Siwiec klasycznie, wygina się na niej aż miło. Jednakże pewna pani napisała jej w komentarzu:

Alarm! Alarm! To ciałko traci jędrność!

Oczywiście, momentalnie wywołała tym stwierdzeniem burzę. Wiele osób broniło figury Natalii, a ona sama odpowiedziała hejterce w sposób dość zaskakujący.

Kiedyś całkiem straci. Taka kolej rzeczy... 

Taka postawa wśród celebrytek jest bardzo nietypowa. Myślicie, że skoro Siwiec ma takie podejście, to kiedy już naprawdę zacznie się starzeć - z dumą przyjmie na bujne piersi brzemię wieku? Słowem - nie będzie poprawiać urody?

Czas (zdecydowanie) pokaże.

logo Tu się dzieje