18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

w brzuchu burczy

Nędza i trwoga w "Klanie". Aktorzy przymierają głodem!

20.01.2020  17:32
Aktorzy Klanu przymierają głodem. Produkcja zabrała im jedzenie
Aktorzy Klanu przymierają głodem. Produkcja zabrała im jedzenie Fot: Klan/Facebook

Szokujące doniesienia z planu serialu "Klan". TVP tak oszczędza na aktorach, że... zabrała im już nawet jedzenie!

Żałość i nędza na planie "Klanu". Jedna z najstarszych polskich telenowel zionie rozpaczą. Jest już tak biednie, że aktorzy przymierają głodem!

Jakiś czas temu głośno zrobiło się o biedzie na planie "Klanu". Na jaw wyszło, że aktorzy nie mogą liczyć na pomoc stylistów - grają w swoich własnych, prywatnych ubraniach

"Klan" przymiera głodem

Teraz okazuje się, że jest jeszcze gorzej. Produkcja oszczędza tak bardzo, że ostatecznie zrezygnowała z dokarmiania aktorów. Nawet w czasie kilkunastogodzinnych zdjęć, nie mogą liczyć na posiłek i muszą jeść w domu na zapas albo szukać przekąsek w pobliskich sklepach czy na stacjach benzynowych.

Aktorzy muszą najeść się w domu na zapas albo jak tylko pojawi się chwila przerwy, biegną na stację benzynową albo do sklepu po coś do jedzenia. Nie muszę chyba podkreślać, że często zdjęcia realizowane są z dala od zatłoczonych miejsc, więc trudno o bar czy restaurację

- mówi WP osoba z produkcji.

Czy już niedługo dowiemy się, że aktorzy "Klanu" nie tylko przynoszą własne ubrania i jedzenie na plan, ale wręcz dokładają do interesu i finansują nagrywanie kolejnych odcinków?