18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Zdrowia!

Nergal wylądował w szpitalu. Fani martwią się o jego zdrowie

Bartłomiej Ciepielewski
24.07.2021  10:10
Nergal przebywał w szpitalu
Nergal przebywał w szpitalu Fot: Leszek Kotarba/East News

Adam "Nergal" Darski trafił do szpitala. Muzyk pochwalił się zdjęciami z placówki medycznej i skomentował stan swojego zdrowia. Co się stało kontrowersyjnemu wokaliście?

Adam Darski znany jako "Nergal" kilka lat temu pokonał wyjątkowo ciężką chorobę. Muzyk podczas walki z białaczką mógł liczyć na wsparcie Dody, jego ówczesnej miłości. Ostatnio znów trafił do szpitala, o czym poinformował na Instagramie.

Nergal w szpitalu

Okazuje się, że gwiazdor zespołu Behemoth udał się do placówki medycznej, by przeprowadzić badania kontrolne. Jak poinformował, drugi raz w życiu przeszedł gastroskopię.

"Moje drugie głębokie gardło w historii. Kontrolna gastroskopia. Pierwszy raz zrobiłem to w szpitalu 10 lat temu i to było BRUTALNE! Tym razem trafiłem na super miłego lekarza z odpowiednim podejściem i było całkiem delikatnie... wciąż jednak daleko do zabawnego i co najmniej radosnego. W każdym razie wszystko jest w porządku, więc mogę się trzymać mojej rutyny przy kawie i winie! A kiedy przyszło mi zapłacić rachunek usłyszałem: porządni ludzie otrzymują usługę za darmo. Jestem wdzięczny i szczęśliwy - poinformował na Instagramie.

Fanów ucieszyły dobre wieści o stanie zdrowia muzyka. Część podzieliła się swoimi doświadczeniami dotyczącymi gastroskopii, stwierdzając, że było to "najgorsze doświadczenie w życiu".

Nergal walkę z białaczką rozpoczął w 2010 roku. Po operacji przeszczepu szpiku i półrocznym okresie leczenia udało mu się wrócić do zdrowia.