18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Uroki lat 90.

Nie uwierzysz, jak on kiedyś wyglądał! Wywiad z legendą [WIDEO]

27.10.2022  14:25
Jak wyglądał Maciej Kurzajewski za młodu?
Jak wyglądał Maciej Kurzajewski za młodu? Fot: Artur Zawadzki/REPORTER

Maciej Kurzajewski zaczyna wyrastać na celebrytę rangi najwyższej, czyli poziomu jego niepowtarzalnej partnerki, Kasi Cichopek. TVP udostępniło kiedyś nagranie z jego pierwszych dni pracy - wywiad z 19-letnim Adamem Małyszem.

Jeśli jeszcze nie wiesz – Maciej Kurzajewski jest w związku z Katarzyną Cichopek! Niezły szok? No właśnie. Ale to nie wszystko, para zapewne była razem już od kilku lat, lecz ujawniła swój związek dopiero podczas 40. urodzin uroczej aktorki.

Maciej Kurzajewski – żywa legenda Telewizji Polskiej

Kurzajewski pracuje w telewizji niemal całe swoje życie, tam też poznał nową miłość – Kasię Cichopek. Swój ekranowy debiut zaliczył już w 1993 roku, a na studiach wygrywał dziennikarskie konkursy.

Jak przypomniał portal o2.pl, w 2020 roku TVP podzieliło się nawet nagraniem z początków jego zawrotnej kariery. Na filmiku możemy zobaczyć nieopierzonego i młodziusiego Macieja Kurzajewskiego, który przeprowadza ciekawy wywiad z legendą lat 90. we własnej osobie – Adamem Małyszem! Sławny skoczek narciarski miał wtedy zaledwie 19 lat. Szok?

Zobacz nagranie poniżej.

Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca. Bądź na bieżąco! Polub naszą stronę na Facebooku.

Czytaj także