18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Tragiczna wiadomość

Nie żyje 35-letni gwiazdor. Przegrał walkę z rakiem

13.06.2022  11:33
Billy Kametz miał 35 lat
Billy Kametz miał 35 lat Fot: Mirko Valenti/Shutterstock

Nie żyje ceniony, amerykański aktor głosowy, znany z wielu seriali i gier wideo. Billy Kamtez od dłuższego czasu walczył z nowotworem. Miał tylko 35 lat.

Billy Kametz nie żyje. Informację o śmierci amerykańskiego aktora głosowego przekazała agencja Point of Contact.

Z ogromnym żalem i złamanym sercem, musimy poinformować o odejściu Billy'ego Kametza. Billy bardzo kochał swoich fanów i wiemy, że to straszny szok. Dbajcie o siebie. Oddychajcie. Jesteście częścią jego spuścizny i chciałby mieć pewność, że nic wam nie będzie - napisali przedstawiciele PoC.

Jak informuje Deadline, przyczyną śmierci 35-letniego gwiazdora był rak okrężnicy. Kametz zmarł w centrum medycznym w Hershey (USA).

Billy Kametz - kim był?

Billy Kametz najczęściej pracował przy anime. Swój debiut w roli aktora głosowego zaliczył w 2003 roku, dubbingując grę MapleStory. Od 2016 roku jego głos można było usłyszeć w wielu animowanych serialach. Największą popularność przyniosły mu produkcje "Pokemon", "Atak Tytanów", "Boruto: Naruto Next Generations" czy "Sirius the Jaeger".

Na początku tego roku Billy Kamet usłyszał dramatyczną diagnozę. Lekarze zdiagnozowali u niego raka okrężnicy w IV stadium. Bliscy 35-latka zorganizowali zbiórkę na opiekę medyczną. Niestety, mimo rozpoczętego leczenia, aktor zmarł.

logo Tu się dzieje