18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Wielki żal

Nie żyje 35-letni zawodnik MMA. Zginął w fatalnym wypadku

14.11.2021  15:02
MMA: Nie żyje Mateusz Łazowski
MMA: Nie żyje Mateusz Łazowski Fot: New Africa/Shutterstock

Nie żyje 35-letni Mateusz Łazowski, zawodnik MMA. Mężczyzna zmarł w tragicznym wypadku w górach, gdzie przygotowywał się do kolejnego starcia sportowego. Jego fani są głęboko wstrząśnięci.

35-letni Mateusz Łazowski nie żyje. Tragiczne wiadomości dotarły do jego fanów w sobotni wieczór. Zawodnik MMA zginął w fatalnym wypadku w górach, w których to przygotowywał się do kolejnej walki.

Nie żyje Mateusz Łazowski

Mateusz Łazowski miał za sobą wielką karierę. Bił się dla takich organizacji jak Babilon MMA, Fight Exclusive Night czy ACA. Obecnie w mediach społecznościowych żegnają go jego przyjaciele, koledzy z maty czy organizatorzy gal. Do tragedii łez dokłada fakt, że w chwili śmierci Mateusz Łazowski miał zaledwie 35 lat.

Mateusz Łazowski, zawodnik Babilon MMA nie żyje. Trenował w górach do następnej walki. Przykra informacja dociera do nas. R.I.P

- napisał na Twitterze szef organizacji, Tomasz Babiloński.

Dokładna przyczyna zgonu sportowca nie została podana do publicznej wiadomości. Pozostaje nam przekazać szczere wyrazy współczucia dla wszystkich bliskich zmarłego zawodnika MMA.