18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

DRAMATYCZNA WIADOMOŚĆ

Nie żyje znany muzyk. TEN JEGO HIT ZNALI WSZYSCY

29.09.2022  08:30
Nie żyje raper Coolio
Nie żyje raper Coolio Fot: Shutterstock

Tajemnicza śmierć celebryty i dawnego hip-hopowca. W domu przyjaciela zmarł Artis Leon Ivey Jr znany jako Coolio. Miał 59 lat.

Smutna wiadomość w czwartek. W wieku 59 lat zmarł raper Coolio. Gwiazdor odszedł w tajemniczych okolicznościach - jego menadżer przekazał, że zmarł w domu swojego kolegi w Los Angeles. Co było przyczyną śmierci rapera - nie wiadomo. Współpracownik muzyka odmawia udzielenia jakichkolwiek informacji.

Coolio nie żyje

Coolio, czyli Artis Leon Ivey Jr największą sławę zdobył w latach 90., gdy nagrał swój niekwestoionowany hit. Piosenkę tę przez długie lata nucili ludzie na calutkim świecie - mowa oczywiście o wielkim przeboju "Gangsta's Paradise" z 1995 roku. Piosenka ta przyniosła muzykowi międzynarodową sławę i wyróżnienia - otrzymał za nią nagrodę Grammy (trafiła do ścieżki dźwiękowej filmu "Młodzi gniewni").

Zanim Coolio stał się międzynarodową sławą, pracował jako strażak. W ostatnich latach był już raczej celebrytą, niż muzykiem, pojawiał się telewizyjnych reality show, pracował też nad programem kulinarnym. Gotowanie było jego wielką pasją od lat - w 2013 roku ogłosił aukcję, w której zamierzał sprzedać prawa autorskie do swoich piosenek, by za zarobione w ten sposób pieniądze rozwinąć karierę zawodowego kucharza.