18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

"Uciekłem od ludzi"

Nie żyje Dawid Ozdoba. Gwiazda Fame MMA walczyła z depresją

Wojciech Kozicki
04.10.2022  11:00
Dawid Ozdoba nie żyje. Walczył z depresją i hejtem
Dawid Ozdoba nie żyje. Walczył z depresją i hejtem Fot: Lukasz Kalinowski/East News

Wielka tragedia i bardzo smutna wiadomość. W młodym wieku zmarł Dawid Ozdoba, czyli słynny trener personalny, zawodnik MMA i były partner Edyty Herbuś. Jaka była przyczyna śmierci młodej polskiej gwiazdy? Wiadomo, że po przegranych walkach w klatce zmagał się z hejtem i depresją. Niedawno zapowiadał powrót "pozytywnego Ozdóbki".

Dawid Ozdoba nie żyje. Odszedł od nas w wieku 45 lat, a wiadomość o jego śmierci potwierdziła matka Ewa Ozdoba na Facebooku. Opublikowała czarną wstążkę na swoim profilu na Facebooku i poprosiła, by nikt nie komentował jej wpisu. Komunikat był krótki – „Dawida już z nami nie ma”.

Dawid Ozdoba zmarł. Co się stało i kim był?

Przyczyna śmierci Dawida Ozdoby jak na razie nie została ujawniona. Jednak media przypominają, że zmagał się z depresją. W rozmowie z portalem MMA.pl wyznał, że „uciekł od hejtu i ludzi”. Zapowiadał jednak wyjście z traumy i powrót do sportów walki.

Mężczyzna kilka lat temu pojawił się w show biznesie, gdy wziął udział w reality show "Amazonki". Później swoją karierę związał z tańcem erotycznym, kiedy to założył grupę "Bad Boys". W przeszłości był również partnerem Edyty Herbuś – przypomina Pudelek.

Dawid Ozdoba - walki w MMA, depresja i powrót

Dawid Ozdoba zdobył ogromną popularność jako zawodnik Fame MMA walczący w oktagonie. Jego przeciwnikami w MMA byli Robert Burneika, Marek Adbuster Hoffman i Dawid Ambro Ambroziak. W walce z Burneiką unikał walki i został zdyskwalifikowany. W 2022 roku wystąpił na konferencji gali PRIME SHOW MMA 1, gdzie opowiadał, że znów ma zamiar walczyć.

Uciekłem od hejtu i ludzi. Teraz już to wiem – była to straszna depresja i trauma. Można powiedzieć, że po trzech latach wróciłem do ludzi. Chcę, żeby wrócił ten pozytywny Ozdóbka. Zobaczymy, jak to pójdzie – mówił w lutym 2022 roku. (MMA.pl)

logo Tu się dzieje