18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Fani zrozpaczeni

Nie żyje młoda gwiazda "Mam talent". Miała tylko 31 lat

22.02.2022  10:03
Jane Marczewski przegrała walkę z rakiem
Jane Marczewski przegrała walkę z rakiem Fot: NetPix/Shutterstock

Jane Marczewski znana jako Nighbride była gwiazdą amerykańskiego "Mam talent". Artystka piosenką opowiadającą o swojej chorobie podbiła scenę, doprowadzając widzów do łez. Niestety, 31-latka przegrała walkę z nowotworem.

Jane Marczewski nie żyje. Informację o jej śmierci przekazał portal TMZ.com. Piosenkarkę pożegnały już gwiazdy amerykańskiego talent show.

Z wielkim smutkiem przyjęliśmy wieści o śmierci Jane. Wyrazy współczucia dla rodziny i jej bliskich. Kochamy cię, Nightbirde – przekazał prowadzący "Mam talent".

Nightbride zmagała się z chorobą nowotworową, o czym poinformowała w trakcie swojego występu. Jak wtedy wyznała, rak zajął jej kręgosłup, płuca i wątrobę.

Jane Marczewski nie żyje

Artystka wykonaniem piosenki "It's okay" zachwyciła nie tylko publiczność, ale też wszystkich jurorów amerykańskiego show, którzy nie kryli wielkiego wzruszenia. Marczewski jednogłośnie awansowała do kolejnej rundy programu.

Po pierwszym występie okazało się, że lekarze dają 31-latce maksymalnie 2 proc. szans na przeżycie. Wkrótce Marczewski przekazała, że ze względu na pogarszający się stan zdrowia musi zrezygnować z udziału w kolejnej rundzie "Mam Talent".

Od czasu przesłuchania moje zdrowie pogorszyło się, a walka z rakiem wymaga całej mojej energii i uwagi. Z przykrością ogłaszam, że nie będę w stanie kontynuować tej edycji. Życie nie zawsze daje przerwy tym, którzy na to zasługują, ale już o tym wiedzieliśmy - napisała.

Artystka na Instagramie dzieliła się informacjami o swojej walce z chorobą. Ostatni jej wpis pojawił się na początku 2022 roku.