18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Zmarł Kazio z Descha

Nie żyje Kazimierz Gawlik ze Złomowisko PL

Wojciech Kozicki
12.04.2021  20:31
Nie żyje Kazimierz Gawlik ze Złomowisko PL. Zmarł Kazio z Descha
Nie żyje Kazimierz Gawlik ze Złomowisko PL. Zmarł Kazio z Descha Fot: Andrzej Hulimka/REPORTER/East News

Jeśli jesteście fanami programu „Złomowisko PL” to dziś wasze oczy będą mokre od łez. Nie żyje słynny uczestnik i gwiazda programu Kazimierz Gawlik. To kolejna tragedia w tym programie, bo w 2021 roku na wylew zmarł Marek „Krzykacz” Pawłowski.

Kazimierz Gawlik nie żyje. Śmierć uczestnika programu „Złomowisko PL” (Discovery Channel) została potwierdzona oficjalnie w jego mediach społecznościowych. Serca fanów niedawno pękły, gdy zmarł Marek „Krzykacz” Pawłowski, a teraz z tego świata odszedł słynny „Kazio z Descha”.

Kazimierz Gawlik nie żyje. Odeszła gwiazda Złomowiska

Jak podaje Radio ZET, w ciągu zaledwie kilku godzin pod postem pojawiło się blisko 2 tys. komentarzy. Fani piszą w komentarzach, „Kazimierz był potrzebny Markowi na górze”.

Smutna wiadomość na początek tygodnia. Dotarła do nas informacja, że zmarł Kazio z Descha, postać, której wiernym fanom Złomowiska PL nie trzeba przedstawiać - można przeczytać na oficjalnym profilu na Facebooku "Złomowisko PL".

Jaka była przyczyna śmierci Kazimierza Gawlika? Ta informacja nie została jeszcze oficjalnie podana, ale...

Przyczyna śmierci nie została oficjalnie podana, jednak portal Wirtualne Legionowo donosi, że "gwiazdor" w ostatnim czasie walczył z nałogiem, który niemal całkowicie zawładnął jego życiem. Mężczyzna stoczył się na samo dno...- podaje Pomponik.pl

Czytaj także
Przeczytaj więcej