18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Żegna go Internet

Nie żyje Łukasz Chmiel. Zmarł nagle w młodym wieku

26.09.2022  12:21
Nie żyje Łukasz Chmiel
Nie żyje Łukasz Chmiel Fot: Martyn Jandula/Shutterstock

W wieku 33 lat zmarł dziennikarz Łukasz „JeffreJ” Chmiel zajmujący się światem e-sportu, komentator i prezenter. Współpracował też z radiową „Czwórką”.

Łukasz Chmiel specjalizował się w e-sporcie i był wielki pasjonatem gier wideo, komentował i prowadził wydarzenia ze świata gamingu. Środowisko e-sportowe pogrążyło się w żałobie i żegna swojego przyjaciela.

Od 2021 roku Chmiel współpracował ze studiem Mousetrap Games, gdzie zajmował się strategią medialną.

W Internecie żegnają go ludzie ze środowiska gamingowego. - Łukasz "Jeffrey" Chmiel nie żyje, nie wierzę, rozmawialiśmy trzy dni temu chyba, ustawialiśmy się na kolejną audycje w radiu. Ziom będzie mi Ciebie brakowało, nie potrafię tego pojąć co się stało napisał na Twitterze youtuber NRGeek.

- Człowiek o wielu pasjach i z wielkim sercem. Spędziliśmy wiele wspaniałych chwil, wspólnie grając, realizując projekty, nagrywając audycje i podcasty, a czasem zwyczajnie nie robiąc nic. Będzie cię brakowało, spoczywaj w spokoju "Robert" - skomentował Bartek „Bart” Jakubczyk.

Czwórka” żegna swojego dziennikarza

W „Czwórce” prowadził autorską audycję pt. „Strefa Gamingu”, w której opowiadał o środowisku e-sportowym i gościł najważniejsze postaci polskiej sceny gamingowej. W 2019 roku otrzymał nagrodę Polskiej Ligi Wirtualnych Klubów dla najlepszego komentatora e-sportowego.

Z wielkim smutkiem przyjęliśmy informację o śmierci naszego redakcyjnego kolegi Łukasza 'JeffreJa' Chmiela – napisało radio „Czwórka” na Instagramie.

Łukasz Chmiel zmarł w bardzo młodym wieku, miał zaledwie 33 lata. Obecnie nie są znane okoliczności jego śmierci.