Tragiczna wiadomość

Nie żyje gwiazdor serialu „Niania”. Odszedł w wieku 38 lat

09.04.2021  17:49
Paweł Czajor odszedł w wieku 38 lat
Paweł Czajor odszedł w wieku 38 lat Fot: Martyn Jandula/Shutterstock

Zmarł aktor i reżyser znany z produkcji takich jak "M jak miłość", "Niania", "Sala Samobójców" czy "Ślepnąc od świateł". Paweł Czajor odszedł w wieku zaledwie 38 lat. Co było przyczyną śmierci?

Paweł Czajor zmarł 9 kwietnia w wieku 38 lat. Tragiczną wiadomość o śmierci przekazał Konrad Bugaj, jego dobry przyjaciel oraz współpracownik.

Drodzy, jako że serce mi pęka i nie wiem, co napisać, to zrobię to krótko i szybko, zresztą Paweł zawsze mówił, że moje maile, smsy są za długie. Paweł Czajor wczoraj odszedł, umarł. 03.06.1982 - 09.04.2021. "You are my person, you will always be my person" (to z odcinka Greys's Anatomy). Ściskam Was wszystkich, kochani, z całych sił - poinformował Konrad Bugaj.

Paweł Czajor ukończył studia na Wydziale Aktorskim Państwowej Wyższej Szkoły Teatralnej. Można go było ujrzeć w produkcjach takich jak "Na dobre i na złe", "Świat według Kiepskich", "Barwy szczęścia", "Niania" czy "Fala zbrodni". Odpowiadał także za reżyserię obsady między innymi w "Bożym ciele", "Ślepnąc od świateł" czy "Jak zostałem gangsterem".

Przyjaciele żegnają Pawła Czajora

Współpracownicy wspominają Pawła Czajora jako pełną, pasji, zaangażowaną, a także niezwykle utalentowaną osobę.

Mieliśmy okazję współpracować z Pawłem przy filmie ‘Boże Ciało'. Razem z Konradem Bugajem kreował on aktorski świat tego filmu, przyczyniając się do jego sukcesu. Przesyłamy najszczersze wyrazy współczucia wszystkim najbliższym Pawła - napisali partnerzy ze studia Aurum Film.

Aktora pożegnał również scenarzysta Jakub Żulczyk oraz aktorka Laura Breszka. Przyczyna śmierci artysty nie jest znana, jednak według nieoficjalnych informacji Paweł Czajor walczył z COVID-19.

Czytaj także