18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

kiedy ostatnie pożegnanie?

Gwiazdor Perfectu nie żyje. Rodzina zaprasza na pogrzeb

29.08.2022  11:37
Pogrzeb Piotra Szkudelskiego zaplanowano na środę
Pogrzeb Piotra Szkudelskiego zaplanowano na środę Fot: PIOTR KAMIONKA/REPORTER

Wybitny muzyk Piotr Szkudelski odszedł przed tygodniem. Teraz jego córka zaprasza wszystkich chętnych na uroczystości pogrzebowe. Gdzie i kiedy odbędzie się pogrzeb?

Smutna wiadomość obiegła Polskę przed tygodniem. 22 sierpnia zmarł perkusista zespołu Perfect Piotr Szkudelski. Mężczyzna miał 66 lat. Przyczyna zgonu nie została podana do publicznej wiadomości.

Równo tydzień od śmierci muzyka, jego córka Ewa Nowacka ujawniła, na kiedy zaplanowane zostały uroczystości pogrzebowe.

Pogrzeb Piotra Szkudelskiego

Informacje o miejscu i terminie pogrzebu Piotra Szkudelskiego Ewa Nowacka przekazała Polskiej Agencji Prasowej. Muzyk zostanie pochowany w grobie rodzinnym na Cmentarzu Wilanowskim w Warszawie. Kobieta zaprasza wszystkich chętnych do wzięcia udziału w uroczystościach pogrzebowych, które zaplanowane zostały na środę 31 sierpnia.

Chcemy umożliwić pożegnanie się z tatą wszystkim chętnym

- przekazała Anna Nowacka PAP.

Od godziny 10.00 do 11.00 trumna z ciałem muzyka wystawiona będzie w kaplicy na Cmentarzu Wilanowskim. O godzinie 12.00 zaplanowano nabożeństwo pogrzebowe, a po nim pochówek na wspomnianym już cmentarzu.

Piotr Szkudelski zmarł 22 sierpnia

Piotr Szkudelski był członkiem zespołu Perfect od samego początku istnienia grupy - grał z nią 40 lat, od 1980 do 2020 roku. Brał udział przy powstawaniu i nagrywaniu wszystkich płyt studyjnych zespołu.

Muzyk nagrywał i występował także między innymi z Martyną Jakubowską i zespołami Dzikie Dziecko, Jajco i Giganci czy Emigranci.

Czytaj także